1-Б

Вересень

01.09.2020 р.

1 вересня – День знань

Перший раз у перший клас

Ми йдемо охоче,

Ніжним голосом для нас

Продзвенів дзвіночок!
Дзвоник все

“Дзелень! Дзелень!” -

Кличе нас до школи,

Не забудемо цей день

У житті ніколи.

Першокласники 2020 року є особливими! Адже, через поширення пандемії коронавірусу COVID-19, для них Перший дзвоник пролунав не так, як завжди, на традиційних лінійках, а вже всередині у рідних класах. І він своїм ніжним дзвоном покликав всіх першачків на перший у їхньому житті святковий урок . Тут учні знайомились одне з одним, розказували про себе, слухали про правила в школі. Кожен почепив свого промінчика, де було написане його прізвище і ім”я, до сонечка, і воно весело посміхнулося, яскраво засяяло і зігріло нас своїм теплом.

Ось так і утворився наш дружний 1 –Б клас!

Ласкаво просимо до нашої шкільної родини!

Зичимо всім високих досягнень у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв!

5 6 7 1 2 3 4


 

10.09.2020 р.

«Веселі старти»

В рамках Олімпійського тижня між учнями 1-А  і 1-Б класів проведено спортивні змагання «Веселі старти».Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Обидві команди завзято змагалися в кожному із запропонованих конкурсів. Цього разу перемога дісталась не нам, але ми обовязково її здобудемо наступного разу. Наші учні проявили себе справжньою командою, показали згуртованість, організованість та взаємодопомогу. На спортивному майданчику панувала приємна дружня атмосфера.

8 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7


 

24.09.2020 р.

«Осінні композиції»

24 вересня в нашій школі  пройшов конкурс осінніх композицій. На виставці були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Баклажани, огірки, гарбузи, каштани, груші та інші дарунки осені ожили на виставці. Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій. Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври.

4 5 6 1 2 3

Найкращі роботи були відзначені:

Буксар Артем – І місце

Кубаш Марія – І місце

Балаж Михайло - ІІ місце

Яцків Анастасія – ІІ місце 

Афанасьєв Володимир – ІІІ місце 

Всіх переможців нагороджено грамотами. Вітаємо!

4 5 1 2 3


 

05.10. – 09.10.2020 р.

Тема тижня: «Даруй добро!»

Ось яку добру справу зробили учні нашого класу – подарунки «братам нашим меншим» – мешканцям притулку для тварин «Барбос».

2 3 1


 

 

 

 

 

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search