Почесні педагоги закладу

У 2004 році  педагогічною радою закладу було прийнято рішення про присвоєння звання «почесний педагог СНВК «Пролісок» тим працівникам закладу, які залишили в його історії яскравий слід і добру пам’ять.

Серед них:

Савченко Ганна Семенівна

Творча особистість, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованого навчально-виховного комплексу “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок». Ввела в практику навчально-виховної роботи закладу інноваційні технології 2000-2004р.

 

 

Чабан Олена Іванівна

Вихователь групи продовженого дня, творчий педагог, новатор, генератор ідей, людина з великим серцем 2000-2004р.

 

Качмар Ольга Юріївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (англійська мова), творчий педагог, який своєю працею сприяв становленню високого рівня викладання англійської мови в спеціалізованому навчально-виховному комплексі “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» 2004-2006р.

Лоя Лідія Михайлівна

Вихователь-методист. Педагог, який все своє життя присвятив себе дітям. У своїй роботі проявила себе, як талановита творча людина, сумлінний та відповідальний спеціаліст, наставник для молодших педагогів 2009-2010р.

Ігнацевич Лідія Петрівна

Педагог з великим серцем, відкритим для дітей. За довгі роки педагог праці навчала та виховала чимало поколінь. Серед її учнів призери міських та обласних конкурсів та олімпіад. Наполегливо та терпляче сіяла «розумне, добре, вічне», плекала паростки ДОБРА, РОЗУМУ та ЛЮБОВІ 2001-2011р.

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search