1-А

Перший дзвоник,
Перший дзвоник пролунає –
Переливи, переливи золоті!
Я сьогодні,
Я сьогодні починаю
Першу стежку у житті!

(НАТАЛІЯ МАЙ – ПЕРШИЙ ДЗВОНИК)

Так для учнів 1-А класу пролунав перший дзвоник. Завжди яскравий урочистий і хвилюючий день для кожної дитини. Бажаю успіхів у навчанні!

1


11.09.2018 р.

Разом з учнями ми  вирушили на навчальну екскурсію у парк «Підзамковий». Діти ознайомились із парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва, а також змогли долучитися до активних занять спортом.

5 6 7 2 3 4


20.09.2018 р. проводився конкурс-виставка осінніх композицій.

Вітаємо наших переможців:

І  місце- Климко Домініка;

ІІ місце – Молнар Катерина;

ІІІ місце – Полак Валерія.

1 2 3 4 5 6 7


 

21.09.2018 р.

«Веселі старти»

В рамках Олімпійського тижня  між учнями 1-х класів проведено  спортивні змагання «Веселі старти».  Спритними,  кмітливими,  згуртованими  показали себе учні обох команд. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах.  Вітаємо переможців 1-А класу з  першою перемогою! Так тримати!

5 6 1 2 3 4


05.10.18 р.

Щороку 4 жовтня весь світ відзначає День тварин (Всесвітній день захисту тварин).

В рамках тижня «захисту тварин» в 1 –А класі пройшов урок доброти. До нас завітала киця з Волонтерської організації «Барбос» яка займається безхатніми тваринами. Учні отримали заряд позитива від спілкування з такими гостями. З радістю малювали для неї малюнки і приготували сухий корм для тваринок.

2 3 4 5 1


26.10.18 р.

«Посвята в першокласники»

Учні 1-А класу тепер із гордістю можуть сказати що вони не дошкільнята, а справжні першокласники. Адже в нашому класі відбулось свято «Посвята в першокласники», на якому до учнів завітав Вчений кіт та відкрив для них веселкову країну знань. Всі разом, учні старанно виконували завдання, які для них приготувала квітка-семицвітна. Учні прийняли «Клятву першокласників», обіцяючи: добре, старанно вчитися; берегти і любити рідну землю; бути вихованими і дружніми; допомагати товаришам; дотримуватись всіх законів і правил шкільного життя. 

Сподіваємось, що теплота і щирість від свята  залишиться в наших серцях назавжди. Хай злагода і мир панують у ваших родинах! Бажаю бути гідним звання школяра і щасливої дороги до світу знань.

4 5 6 7 8 9 1 2 3


09.11.18 р.

09 листопада в СНВК “Пролісок” відбулася урочиста лінійка до дня української мови –метою  було формування в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; пробуджувати почуття національної гідності, виховувати в учнів любов до рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою, добре вивчати її.

1


07.12.2018 р.

Конкурс «Новорічна прикраса»

07 грудня в СНВК «Пролісок» відбувся  уже традиційний конкурс  на кращу ялинкову іграшку. Учні 1-А класу  взяли в ньому  активну участь. Разом з батьками вони виготовили цікаві іграшки, проявили творчість та креативність. Новорічні прикраси виконані руками дітей були неповторні по своєму виконанню, красиві та надзвичайні. У підсумку переможцями конкурсу стали такі учні 1 – А класу:

Дюрик Богдан – І місце

Молнар Катерина і Токач Олександр– ІІ місце

Гаврош Олексій – ІІІ місце

2 3 4 5 1


28.12.18 р.

Новий рік – одне з найдавніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, а особливо малюки. І кожен з них чекає на зустріч з Дідом Морозом, щоб поринути разом з казковими героями у веселу новорічну казку. Так учні 1-А класу подарували новорічну казку «Рукавичка» з веселими піснями і танцями змогли створити справжнє диво!

2 1


1-А клас вже готується до зимових свят. Колективна творча робота гарно прикрасила нашу класну кімнату.

4 5 1 2 3


Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search