Нагороди закладу (2016 р.)

    СНВК «Пролісок» взяв участь у VII міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2016″ у номінації “Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

1 11 4

Крім того, директора Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти та СЕРТИФІКАТОМ доповідача конференції “Інтенсивне використання хмарних технологій для підвищення якості навчально-виховного процесу СНВК “Пролісок”. Такі ж СЕРТИФІКАТИ доповідача отримали:

  • Данильченко Наталія Володимирівна;
  • Керечанин Міла Володимирівна;
  • Монинець Назарій Федорович.

17-19 березня 2016 року

 Сьома міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2016″

    Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» взяв участь у VII міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2016″ у номінації “Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ. Крім того, директора Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти та СЕРТИФІКАТОМ доповідача конференції “Інтенсивне використання хмарних технологій для підвищення якості навчально-виховного процесу СНВК “Пролісок”. Такі ж СЕРТИФІКАТИ доповідача отримали:

  • вчитель англійської мови Данильченко Наталія Володимирівна;
  • вихователь дошкільної групи Керечанин Міла Володимирівна;
  • інженер-електронік Монинець Назарій Федорович.

DSCN1137


Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search