Різак Т.М. (2017 р.)

Директора СНВК “Пролісок” Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за плідну та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти та СЕРТИФІКАТОМ доповідача конференції “Використання хмарних технологій через проведення онлайн-опитувань, тестувань, проведення Skype занять із застосуванням «віртуальних дошок» та освітніх платформ для підвищення ефективності навчально-виховного процесу СНВК “Пролісок” на VIIІ міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2017″.

115


На IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ Різак Т.М. нагороджено ПОДЯКОЮ за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти.

12


СЕРТИФІКАТ про успішне проходження курсу “Використання хмарних сервісів Microsoft у навчальному процесі. Створення онлайн-опитувань (Microsoft Forms)”.

Різак


СЕРТИФІКАТ про успішне проходження курсу “Використання хмарних сервісів Microsoft у навчальному процесі. Платформа Kahoot!”.

Різак


СЕРТИФІКАТ про успішне проходження курсу “Використання хмарних сервісів Microsoft у навчальному процесі” (Planner, Calendar, OneNote, Forms).

Різак


СЕРТИФІКАТ про успішне проходження курсу “Використання хмарних сервісів Microsoft у навчальному процесі” (Sway, Excel Online).

Різак


Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search