Нагороди закладу (2017 р.)

    СНВК “Пролісок” взяв участь у VIIІ міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2017″ у номінації “Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді” з теми “Використання хмарних технологій через проведення онлайн-опитувань, тестувань, проведення Skype занять із застосуванням «віртуальних дошок» та освітніх платформ для підвищення ефективності навчально-виховного процесу СНВК «Пролісок”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

6 2 10


24-26 жовтня 2017 року

 Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті – 2017″

    Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» взяв участь у IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ у номінації “Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ. Крім того, директора Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОДЯКОЮ за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти. СЕРТИФІКАТИ доповідача конференції “Довготривалий проект “Я – європеєць” як шлях реалізації змісту сучасної шкільної освіти для європейського виміру України” отримали наступні педагоги СНВК “Пролісок”:

  • Васильєва Ірина Миколаївна;
  • Єрмолаєва Ірина Анатоліївна;
  • Керечанин Міла Володимирівна.

    Хочеться відмітити, що це вже шоста золота медаль закладу на міжнародних виставках, де навчальні заклади представляють свої інноваційні напрацювання та досягнення.    

    Гостем нашого стенду “Проект “Я – європеєць” була доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Савченко Олександра Яківна.

20171024_132801

    Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність “ПриватБанку” за спонсорську допомогу та сприяння у представленні матеріалів СНВК “Пролісок” на IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″.

SAM_4478 — копияSAM_4534SAM_4480 — копия


    СНВК «Пролісок» взяв участь у IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ у номінації “Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

7 1 9


    Матеріали про інноваційну роботу нашого закладу за період з 2001 по 2017 рр. внесені в книгу “Літопис сучасної освіти і науки України: “Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень”, що присвячена до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, в якій автори висвітлюють коротко історію Інституту та його структуру, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями.

43 44

Заклад нагороджено ДИПЛОМОМ за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес.

4


    Також опубліковані матеріали і в книзі «Національна академія педагогічних наук України: 25 років».

Рисунок (55) 33 42

І, як результат, заклад нагороджено ДИПЛОМОМ за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагоди 25-річчя НАПН України.

3


    СНВК “Пролісок” взяв участь у конкурсі web-сайтів навчальних закладів м. Ужгорода та посів ІІІ місце у номінації “Веб-сайт навчально-виховного комплексу”.

13


      Вітаємо колектив спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Пролісок” з поглибленим вивченням англійської мови з нагоди отримання диплому Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України  ЗА ТВОРЧУ СПІВПРАЦЮ ТА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У ВПРОВАДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС. 

1dscn2986 

     Матеріали про інноваційну роботу нашого закладу за період з 2001 року по сьогоднішній день внесені в книгу “Літопис сучасної освіти і науки України: “Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень”, що присвячена до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, в якій автори висвітлюють коротко історію Інституту та його структуру, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями.

 1-0021-001

      З 2001 року адміністрація та педагогічний колектив СНВК “Пролісок” користується настановами та корисними порадами академіка-засновника НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника освіти України САВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРИ ЯКІВНИ.

    Савченко О.Я. – фахівець у галузі загальної педагогіки, дидактики початкової освіти, методики літературного читання. Автор педагогічної системи розвитку пізнавальної активності й самостійності молодших школярів.

    Олександра Яківна є одним із розробників Національної програми “Освіта”, Національної доктрини розвитку освіти України, Національної доповіді про стан та перспективи розвитку освіти в Україні, є науковим керівником створення Концепції 12-річної загальноосвітньої школи, Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальних програм з літературного читання. 

     Вона неодноразово була гостем СНВК “Пролісок”. Рішенням педагогічної ради закладу їй присвоєно звання “Почесний гість СНВК “Пролісок”.

dscn2976111111

dscn297742342342


 

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search