Діти зачастили в міліцію

На щастя, у травневі дні дітвора навідалася в Головне управління обласної міліції з доброго приводу – на екскурсію. Ініціатива щодо її проведення належала вчителям НВК «Пролісок» Наталії Мельниченко, Наталії Петрашко та працівникам апарату ГУМВС.

Спочатку до міліціонерів прийшли у гості вихованці цього закладу, школярі 4-Б класу,а наступного дня сюди завітали учні 1-Б класу. Найбільше діти хотіли побачити службових собак, з якими працюють правоохоронці. І їхнє бажання здійснилося.

Працівники кінологічного центру при ГУМВС, котрий очолює капітан міліції Роман Мушак, продемонстрували роботу своїх чотириногих помічників. Зокрема. Інспектори підрозділу Ігор Мироненко, Володимир Пайда та Сергій Ганич показали гостям, як собаки вміють професійно затримувати під час спроби втечі злочинця, швидко розшукати у сховку зброю. Потрібно було бачити, з яким захопленням спостерігали учні за показовими виступами дресированих собак. Звісно, у маленьких гостей було й чимало запитань до кінологів.

З не меншою цікавістю оглядали школярі й експонати музею органів внутрішніх справ. Тут юні відвідувачф побачили, як спрацьовує сигналізація під час спроби викрасти пачку грошей. Представник міліцейської ветеранської організації Іван Пранничук показав уніформу, яку колись носили правоохоронці, зразки вилученої у злочинців вогнепальної та холодної зброї, фальшиві гроші. Гості з радістю посиділи на міліцейському мотоциклі, котрий також знаходиться в музеї. Екскурсія справила на дітей лише найкращі враження.

Але найголовніше те, що школярі зрозуміли: міліція тепер у їхній уяві – це, в першу чергу, надійний охоронець, котрий при виникненні небезпеки завжди готовий захистити від злочинних проявів.

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search