Школярі «Проліска» вивчають правила дорожнього руху

Кількість автотранспорту на дорогах наших населених пунктів за останні роки помітно збільшилася. Можливо, саме цей факт і впливає на ситуацію з аварійністю. Прикро, коли в автопригодах гинуть і калічаться люди. Та, мабуть, найбільш гірко, якщо аварії відбуваються за участі дітей. Тому працівники державтоінспекції протягом року, особливо перед шкільними канікулами, відвідують навчальні заклади, проводять спеціальні бесіди зі школярами, під час яких навчають дітей, як правильно поводитися на дорозі і в громадському транспорті.

Міліціонери є частими гостями в Ужгородському навчально-виховному комплексі «Пролісок». Тут уже стало доброю традицією проводити різні акції, конкурси, зустрічі. Ось і недавно в цьому навчальному закладі за участі співробітників міліції проходили бесіди на тему «Діти на дорозі». Правоохоронці не лише ознайомили школярів з правилами дорожнього руху, а й відповіли на їхні численні запитання. Окрім цього, вихованці «Проліска» підготували малюнки на згадану тематику.

- Проведення подібних акцій є надзвичайно корисною справою, – зауважує директор НВК «Пролісок» Тетяна Різак. – Адже деякі учні самі приходять до школи і повертаються додому. Отже, отримані під час бесід знання їм не зашкодять.

Цього ж тижня у згаданому навчально-виховному комплексі відбулися також «Веселі старти», в яких взяли участь представники різних класів.

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search