Танцювальний ансамбль УПШ “Пролісок”

І знову перемога! Ансамбль танцю «Пролісок» вкотре бере участь у міжнародних конкурсах і завойовує призові місця. На цей раз переможцями стали наймолодші учасники колективу – учні 1х класів. На ІІ фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST-2018», який проходив 12-17 червня в Кароліно-Бугаз Одеської області, вони вибороли І місце у віковій категорії «цьомочки». Вітаємо переможців! Висловлюємо подяку керівнику колективу – Наталії Валеріївні Змушко-Йовні за плідну працю та батькам наших танцюристів за допомогу та підтримку.
Приємно, що участь у конурсі можна поєднати з відпочинком на морі. Наші школярі отримали неймовірну кількість позитивних емоцій і з нетерпінням чекають нових конкурсів та перемог у наступному навчальному році.

Екскурсія в дельфінарій Немо Готові до виступу Відпочиваємо з користю IMG_20180620_131533_251 Так нас зустрічали вдома Перед виступом Наша нагорода Мить перемоги Крута команда Любимо Пролісок Конкурс на кращий малюнок Заряджені позитивом Задоволені виступом Екскурсія по Одесі


Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search