Керечанин Д.В. (2017 р.)

Microsoft in Education>>>


СЕРТИФІКАТ доповідача конференції “Використання хмарних технологій через проведення онлайн-опитувань, тестувань, проведення Skype занять із застосуванням «віртуальних дошок» та освітніх платформ для підвищення ефективності навчально-виховного процесу СНВК «Пролісок” на VIIІ міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2017″ у номінації “Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді”.

8


СЕРТИФІКАТ доповідача конференції “Довготривалий проект “Я – європеєць” як шлях реалізації змісту сучасної шкільної освіти для європейського виміру України” на IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ у номінації “Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій” .

39


СЕРТИФІКАТ за успішне завершення курсу “Теорія тестування та нові можливості ІКТ у навчанні з сервісом GO Pollock”.

dzhamila-kerechanin-1


СЕРТИФІКАТ учасника Третьої літньої школи “EduCloud” в рамках Всеукраїнського проекту “Хмарні сервіси в освіті”.

21


СЕРТИФІКАТ тренера Microsoft (за успішне проходження курсу підвищення кваліфікації “Використання хмарних технологій в освітньому процесі).

23


СЕРТИФІКАТ Інтерактивної школи творчого вчителя за успішне проходження курсів “Математика. 1 клас. Формування обчислювальної навички додавання та віднімання в межах 10”; “Математика. 1-4 класи. “Бізнесові” та “фінансові” задачі як закладання основ майбутньої підприємливості”; “Математика. 1-4 класи. Корекція уваги на уроках математики”.

15


СЕРТИФІКАТ Онлайн академії гуманної освіти за успішне проходження дистанційного курсу гуманної освіти.

14


СЕРТИФІКАТ Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за перемогу в номінації “Розвиток дошкільника” V-го Всеукраїнського конкурсу “Творчий вчитель – обдарований учень” з роботою “Розвиток креативних здібностей у дітей дошкільного віку”.

22


СЕРТИФІКАТ переможця у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян “Умію вчити!” у номінації “Дошкільна освіта”.

17


ПОЧЕСНИЙ ДИПЛОМ з відзнакою за особливий внесок у розповсюдження педагогічного досвіду Форуму педагогічних ідей “Відкритий урок”.

24


ВІДЗНАКА (вибір редакції) Форуму педагогічних ідей “Відкритий урок” власного матеріалу “Ой, весела в нас зима” .

20


ВІДЗНАКА (вибір редакції) Форуму педагогічних ідей “Відкритий урок” власного матеріалу “Зустріч у лісі”.

25


ВІДЗНАКА (вибір редакції) Форуму педагогічних ідей “Відкритий урок” власного матеріалу “Отака пригода!”.

26


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Skype-навчання. Досвід застосування у дошкіллі” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

27


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Рости, зернятко, на радість маляткам” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

28


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “День народження ляльки Оксанки” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

29


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Отака пригода!” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

30


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Ой, весела в нас зима” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

31


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Неймовірне навколо нас” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

32


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Зустріч у лісі” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

33


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Як від Мишенятка іграшки втекли” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

34


СЕРТИФІКАТ на публікацію матеріалу “Онлайн-опитування та анкетування” у каталозі “Відкритий урок: розробки, технології, досвід”.

35


Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search