Визначні події закладу

ДАТА ПОДІЯ ПОДРОБИЦІ
01.09.1997р. Відкриття авторського навчально-виховного комплексу « ДВЗ – ЗОШ І ступеню» для обдарованих дітей  (структурний підрозділ ПАДІЮНу), правонаступником якого є спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» Дивитися на:

03.2000р. В заклад прийшла працювати заступником з навчально-виховної роботи Савченко Ганна Семенівна За її безпосередньої  участі була розроблена та впроваджена в життя концепція розвитку закладу
28-30.10.2003р. В закладі проведено обласний науково-практичний семінар «Психологічні аспекти запровадження інноваційних технологій в навчальних закладах нового типу» за участі віце-президента АПНУ Савченко Олександри Яківни Дивитися на:

Архів. Папка

«Психологічні аспекти запровадження інноваційних технологій в навчальних закладах нового типу»

10.2004р. В закладі повністю замінена система опалення та відкрито автономну котельню В класах та дошкільних групах завжди тепло та затишно
Літо 2004р. В гостях у закладі народний депутат України ІV скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Герой України, Заслужений вчитель України, відмінник народної освіти УРСР, доцент Черкаського педагогічного університету, керівник науко-творчої лабораторії «Пошук» Прошкуратова Тамара Сергіївна Дивитися на сторінці –«почесні гості закладу»
26.05.2005р. Тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи«Методика написання освітніх проектів» Архів. Папка«Методика написання освітніх проектів»
Осінь 2007р. В гостях у закладі головний редактор журналу «Початкова школа», кандидат педагогічних наук, заслужений працівник науки і освіти України Лук’янець Алла Максимівна Дивитися на сторінці –«почесні гості закладу»
01.06.2008р. Відкриття дитячого майданчику для вихованців старшої дошкільної групи Спонсором виступив Пазина Ростислав Олексійович
29.03.2009р. Семінар –практикум з елементами тренінгу для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Психологічні особливості організації пізнавальної діяльності учнів на уроці в системі особистісно-зорієнтованого навчання» Архів. Папка«Психологічні особливості організації пізнавальної діяльності учнів на уроці в системі особистісно-зорієнтованого навчання»
01.06.2009р. Відкриття дитячого майданчику для вихованців І молодшої дошкільної групи Спонсором виступила компанія SWAN (президент  Алекс Морозов)
01.06.2010р. Відкриття дитячого майданчику для вихованців ІІ молодшої дошкільної групи Спонсором виступила компанія SWAN (президент  Алекс Морозов)
17.02.2010р. Загальноміський семінар-презентація керівників навчально-виховних закладів  «Особистісно-орієнтоване управління навчальним закладом» Архів. Папка«Особистісно-орієнтоване управління навчальним закладом»
29.10 2010р. В гостях у закладі доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти факультету педагогіки та психології Луганського національного університету Гавриш Наталія Василівна Дивитися на сторінці –«почесні гості закладу»
01.06.2011р. Відкриття дитячого майданчику для учнів 1-х класів Спонсором виступила компанія SWAN (президент  Алекс Морозов)
14.12.2010р. Відкриті уроки для слухачів курсів ЗІППО Васильєва І.М., класовод 1-Б класуУрок з математикиСкладання задачі, яка містить поняття «Стільки ж». Задачі на знаходження остачі. Вправи та задачі на засвоєння таблиць додавання й віднімання числа 3.Коваль В.Л., класовод, 4-Б класуУрок-телепередача

«Водойми України. Джерела. Річки України».

15.12.2010р. Методичне об’єднання вчителів 2-х класів м.УжгородаТехнологія формування мисленнєвих умінь у молодших школярів Гуштан М.Ю., класовод 2-А класуУрок з математикиТема: «Письмове додавання двоцифрових чисел. Творча робота над задачею.

Петрашко Н.І., класовод 2-Б класу

Урок з читання

Тема: «Воля-це найдорожче!»

І.Сенченко.

«Жаль, та не дуже, плакала б, та не хочеться».

14.12.2011р. Методичне об’єднання вчителів 2-х класів м.УжгородаФормування інформатичної компетентності молодшого школяра Зубака М.І., класовод 2-А класуУрок з читання

Тема: «Воля-це найдорожче!»

І.Сенченко.

«Жаль, та не дуже, плакала б, та не хочеться».

Васильєва І.М., класовод 2-Б класу

Урок з української мови

Тема: «Прикметники-слова, які називають ознаки предметів. Роль прикметників у мовленні».

23.02.2012р. На базі спеціалізованого НВК з поглибленим вивченням англійської мови “Пролісок ” проводилось заняття щодо впровадження в роботу закладу інформаційних технологій для керівників структурних підрозділів інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань координації діяльності районних (міських) методичних кабінетів та науково-методичної роботи з педагогічними працівниками.
 13.02.2013р. На базі СНВК “Пролісок” відбувся семінар керівників навчально-виховних закладів м. Ужгорода. Тема семінару: “Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес” Відвідування уроків та занятьЗейкан М.Ю. (1-А клас)

Урок математики на тему: “Нумерація в межах 20. Розв’язування прикладів і задач. Побудова відрізка”

Мельниченко Н.Б. (1-Б клас)

Урок з навчання грамоти на тему: “Закріплення вивчення букви Ю, її звукових значень”

Рущак Л.І. (2-А клас)

Урок математики на тему: “Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2. Вправи і задачі на дії різного ступеня”

Коваль В.Л. (2-Б клас)

Урок читання на тему: “Анатолій Григорук “Хочеш бути щасливим, не будь лінивим”

Гудзь Г.П. (3-А клас)

Урок української мови на тему: “Загальне поняття про прикметник”

Васильєва І.М. (3-Б клас)

Урок природознавства на тему: “Способи живлення тварин. Ланцюг живлення”

Данильченко Н.В. (4-А клас)

Урок англійської мови на тему: “Святкування Дня Валентина”

Молнар Н.В. (4-Б клас)

Урок англійської мови на тему: “Найзахоплюючий вид спорту”

Куртанич К.Р. (3-А клас)

Урок англійської мови на тему: “Хто вищий”

Рибалко О.А. (4 клас)

Урок образотворчого мистецтва на тему: “Подарунок мамі. Розписування дощечки”

Матяшова Л.Ю.. Тегза М.В. (ІІ молодша дошкільна група)

Інтегроване заняття “Рукавичка”

Кучер І.М. (старша дошкільна група)

Інтегроване заняття “Сніговий колобок”

Шандор Н.І., Макара М.В., Товт А.А., Грищук І.О. (старша дошкільна група)

Інтегроване заняття-вікорина “Що? Де? Коли?”

 28.02-02.03.13 СНВК “Пролісок” нагороджено золотою медаллю за участь у Міжнародній виставці “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2013″ у номінації “Створення та упровадження електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти”
 22-24.10.13р. Заклад нагороджено ПОЧЕСНИМ ДИПЛОМОМ за участь у П’ятій національній виставці “Інноватика в сучасній освіті” за розробку і презентацію інноваційних освітніх проектів
 18-20.03.14р. Спеціалізований НВК “Пролісок” нагороджено золотою медаллю за участь у Міжнародній виставці “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2014″ у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти”

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search