Методична робота

Методична робота 2017-2018 н.р.”>>>


Методична робота 2018-2019 н.р.”>>>


Методична робота:

Школа — це насамперед, якісна освіта. А якість освіти визначається професійними та особистісними якостями вчителя, рівнем методичної роботи у закладі, застосуванням інноваційних технологій навчання.

Враховуючи те, що діти, які навчаються і виховуються в спеціалізованому навчально-виховному комплексі “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» мають вікову категорію від 2 до  10 років, ми з цілого ряду інноваційних навчальних технологій обрали ігрові методи. Для цього ми зв’язалися з Академією Педагогічних наук України, а саме – її віцепрезидентом, академіком, професором Савченко О.Я. Олександра Яківна погодилася на співпрацю із нами. Нею була запропонований варіант концепції розвитку нашого закладу. Ми розглянули її на педагогічній раді і прийняли до впровадження. Планка методичного росту, яку наш педагогічний колектив собі обрав, була дуже високою. Перед нами постала задача відповідності методичної, кадрової та матеріально-технічної бази СНВК «Пролісок» до вимог поставленої перед нами мети.

Було розроблено і затверджено на засідання педагогічної ради закладу схему методичної роботи закладу (додаток 1), яка включала в себе результативну роботу шкільних методичних об’єднань, системи самонавчання, круглих столів, педагогічних читань практичних семінарів та ін.

Активно працює система взаємовідвідувань уроків між педагогами закладу. Таким чином педагоги, які мають багатий досвід роботи можуть не тільки поділитися ним із молодими вчителями на своїх уроках, а і вказати під час аналізу уроків молодих спеціалістів на ті їх слабкі місця, які можна удосконалити.

У спеціалізованому навчально-виховному комплексі “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови  “Пролісок” успішно діють 5 методоб’єднань, робота яких спрямована на успішну організацію навчально – виховного процесу. Цьому сприяють  проведення таких методичних тижнів як:

  • тиждень математики,
  • тиждень фізичної культури,
  • тиждень безпеки життєдіяльності,
  • декада “Правова культура у суспільстві”,
  • ряд тематичних свят на англійській мові

При проведенні  цих тижнів вчителі демонструють свої досягнення. Крім того, після завершення роботи над педагогічно значущою темою проводяться творчі звіти вчителів.

Педагоги СНВК «Пролісок» щедро діляться своїми творчими здобутками із учителями не тільки міста, а і області. Кожного навчального року на базі нашого закладу проводиться цілий ряд засідань міських та обласних методичних об’єднань, семінарів та занять для слухачів курсів Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та практичних психологів.

structura — копия

Ласкаво просимо на наш сайт!

prolisok.school@gmail.com

Search