Спецпідрозділ «Беркут» відвідали школярі СНВК «Пролісок»

З цим навчальним закладом у працівників міліції вже давно зав’язалися дружні стосунки. Мова про НВК «Пролісок». Торік вихованці цього навчально-виховного комплексу побували в гостях у правоохоронців. Тоді діти відвідали кінологічний центр, де мали змогу побачити, як службові собаки допомагають правоохоронцям виявляти зброю, вибухівку, наркотики, затримувати злочинців тощо. Отож, коли керівництво школи, зокрема директор Тетяна Різак, а також класний керівник 2-Б класу Наталія Мельниченко звернулися з проханням влаштувати дітям екскурсію, працівники відділу зв’язків з громадськістю та відділу дізнання охоче відгукнулися на їхню пропозицію.

У навчальному закладі напередодні екскурсії відкрилася виставка дитячого малюнка «Міліціонер очима дітей». Тут, на стенді – найкращі роботи на правоохоронну тематику. Відчувалося, що школярі з повагою ставляться до працівників міліції, уявляючи їх, насамперед, своїми захисниками. А далі була екскурсія у спецпідрозділ «Беркут». З якою цікавістю слухали дітки розповідь бійця цієї служби про роботу «беркутівців», з неприхованим захопленням спостерігали діти за демонстрацією зразків різноманітної зброї, котрими у своїй діяльності користуються правоохоронці.

Зокрема, пістолети, автомати. Спеціальні рукавиці, котрими можна виривати ніж, шоломи, бронежилети. Усе це допомогло школярам зрозуміти: тут служать справжні чоловіки, котрі щомиті готові прийти на допомогу, щоб захистити їх від злочинних посягань. Вершиною захоплення стали показові виступи з рукопашного бою, котрі провели між собою «беркутівці», після завершення якого бійці зірвали справжній шквал аплодисментів. На пам’ять про зустріч школярі сфотографувалися разом з правоохоронцями.

Продовжила знайомство з правоохоронними органами поїздка в міліцейський музей, у приміщенні Головного управління внутрішніх справ в закарпатській області. Тут увагу дітлахів привернули стенди зі зразками наркотиків, зброї, котрі свого часу вилучали працівники міліції у злочинців. Почули маленькі гості і цікаві розповіді про випадки з життя міліціонерів. Після цього – відвідини приймальника-розподільника для затриманих за бродяжництво. Сюди, як правило, потрапляють ті, хто не має визначеного місця проживання. Серед них, часом, трапляються й злочинці, котрі знаходяться в розшуку.

Як і в багатьох інших випадках, ця екскурсія також викликала чимало позитивних емоцій у дітей. Окремі з них після близького знайомства з роботою працівників правоохоронних структур уже тепер визначилися з вибором майбутньої професії, вирішивши стати стражами порядку.

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search