Інформація для батьків та педагогів

Звіт директора перед громадськістю>>>

Статут закладу>>>

Структура навчального року>>>


Наказ МОН України №268 від 21.03.2018 р. “Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти>>>


І знову перемога! Ансамбль танцю «Пролісок» вкотре бере участь у міжнародних конкурсах і завойовує призові місця. На цей раз переможцями стали наймолодші учасники колективу – учні 1х класів. На ІІ фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST-2018», який проходив 12-17 червня в Кароліно-Бугаз Одеської області, вони вибороли І місце у віковій категорії «цьомочки». Вітаємо переможців! Висловлюємо подяку керівнику колективу – Наталії Валеріївні Змушко-Йовні за плідну працю та батькам наших танцюристів за допомогу та підтримку.
Приємно, що участь у конурсі можна поєднати з відпочинком на морі. Наші школярі отримали неймовірну кількість позитивних емоцій і з нетерпінням чекають нових конкурсів та перемог у наступному навчальному році.

Екскурсія в дельфінарій Немо Готові до виступу Відпочиваємо з користю IMG_20180620_131533_251 Так нас зустрічали вдома Перед виступом Наша нагорода Мить перемоги Крута команда Любимо Пролісок Конкурс на кращий малюнок Заряджені позитивом Задоволені виступом Екскурсія по Одесі


24-26 жовтня 2017 року

 Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті – 2017″

    Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» взяв участь у IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ у номінації “Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ. Крім того, директора Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОДЯКОЮ за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти. СЕРТИФІКАТИ доповідача конференції “Довготривалий проект “Я – європеєць” як шлях реалізації змісту сучасної шкільної освіти для європейського виміру України” отримали наступні педагоги СНВК “Пролісок”:

 • Васильєва Ірина Миколаївна;
 • Єрмолаєва Ірина Анатоліївна;
 • Керечанин Міла Володимирівна.

    Хочеться відмітити, що це вже шоста золота медаль закладу на міжнародних виставках, де навчальні заклади представляють свої інноваційні напрацювання та досягнення.    

    Гостем нашого стенду “Проект “Я – європеєць” була доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Савченко Олександра Яківна.

20171024_132801

    Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність “ПриватБанку” за спонсорську допомогу та сприяння у представленні матеріалів СНВК “Пролісок” на IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″.

SAM_4478 — копияSAM_4534SAM_4480 — копия      Вітаємо колектив спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Пролісок” з поглибленим вивченням англійської мови з нагоди отримання диплому Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України  ЗА ТВОРЧУ СПІВПРАЦЮ ТА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У ВПРОВАДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС. 

1dscn2986 

     Матеріали про інноваційну роботу нашого закладу за період з 2001 року по сьогоднішній день внесені в книгу “Літопис сучасної освіти і науки України: “Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень”, що присвячена до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, в якій автори висвітлюють коротко історію Інституту та його структуру, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями.

 1-0021-001

      З 2001 року адміністрація та педагогічний колектив СНВК “Пролісок” користується настановами та корисними порадами академіка-засновника НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника освіти України САВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРИ ЯКІВНИ.

    Савченко О.Я. – фахівець у галузі загальної педагогіки, дидактики початкової освіти, методики літературного читання. Автор педагогічної системи розвитку пізнавальної активності й самостійності молодших школярів.

    Олександра Яківна є одним із розробників Національної програми “Освіта”, Національної доктрини розвитку освіти України, Національної доповіді про стан та перспективи розвитку освіти в Україні, є науковим керівником створення Концепції 12-річної загальноосвітньої школи, Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальних програм з літературного читання. 

     Вона неодноразово була гостем СНВК “Пролісок”. Рішенням педагогічної ради закладу їй присвоєно звання “Почесний гість СНВК “Пролісок”.

dscn2976111111

dscn297742342342


111111111


17-19 березня 2016 року

 Сьома міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2016″

    Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» взяв участь у VII міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2016″ у номінації “Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ. Крім того, директора Різак Тетяну Михайлівну нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти та СЕРТИФІКАТОМ доповідача конференції “Інтенсивне використання хмарних технологій для підвищення якості навчально-виховного процесу СНВК “Пролісок”. Такі ж СЕРТИФІКАТИ доповідача отримали:

 • вчитель англійської мови Данильченко Наталія Володимирівна;
 • вихователь дошкільної групи Керечанин Міла Володимирівна;
 • інженер-електронік Монинець Назарій Федорович.

DSCN1137


ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

    Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті м. Ужгород та Ужгородської міської ради, завтра, 20 січня, о 10 годині у великій залі Ужгородської міськради відбудеться позачергове пленарне засідання сесії міськради. Відповідне розпорядження підписав міський голова Богдан Андріїв.
Необхідність термінового зібрання депутатів пов’язана з тим, що прийнято зміни до законодавства і потрібно розглянути питання «Про Програму харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста на 2016 рік».


 ЗАКОН УКРАЇНИ

 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України

 Верховна Рада України постановляє:

 І. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 

 1. Частину третю статті 21 Закону України “Про загальну середню освіту” (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28, ст. 230; 2014 р., № 30, ст. 101) викласти в такій редакції:

  “3. Вихованці шкіл-інтернатів усіх типів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на повному державному утриманні. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються в інших загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечуються харчуванням, одягом та іншими послугами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Утримання вихованців, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, у спеціальних загальноосвітніх школах (школах-інтернатах) здійснюється за рахунок держави.

  Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

 ІІ. Прикінцеві положення 

 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року.

1 003 1 004


1 002


Вітаємо призерів

міської олімпіади з:

 • англійської мови (50 учасників):

І місце – Мандзюка Максима

(вчитель Данильченко Н.В.)

 • природознавства (40 учасників):

І місце – Біркович Вікторію

(вчитель Коваль В.Л.)

 • української мови (51 учасник):

ІІ місце – Чернянчук Ніколь

ІІІ місце – Маргітич Валерію

(вчитель Коваль В.Л.)

 • математики (48 учасників):

ІІІ місце – Фабриція Олександра

(вчитель Рущак Л.І.)

_________________________________

Бланк тестування для прийому дітей до першого класу СНВК “Пролісок” (завантажити)

Бланк тестування для прийому дітей до другого класу СНВК “Пролісок” (завантажити)

Бланк тестування для прийому дітей до третього класу СНВК “Пролісок” (завантажити)

Бланк тестування для прийому дітей до четвертого класу СНВК “Пролісок” (завантажити)

_________________________________

Правила конкурсного приймання

до спеціалізованого

навчально-виховного комплексу

«ЗОШ І ступеня – ДНЗ»

з поглибленим вивченням англійської мови

«Пролісок»

1. Загальні положення

1.1. Приймання учнів до спеціалізованого навчально-виховного комплексу (далі СНВК) здійснюється на конкурсній основі.

1.2. Правила конкурсного приймання розробляються робочою групою з числа педагогічних працівників СНВК відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. №389, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.03 р., листа Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015 р. №1/9-71, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 27.08.10 р. №778 та на підставі Статуту СНВК, обговорюються на спільному засіданні педагогічної ради і ради СНВК, схвалюються ними та затверджуються директором СНВК за погодженням з управлінням освіти Ужгородської міської ради.

1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь учні незалежно від місця проживання.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2. Організація конкурсу

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні закладу та на сайті СНВК.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні СНВК та на його сайті вивішується перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування.

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться після закінчення навчального року. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання, яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування учнів відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань у СНВК створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора СНВК за погодженням з радою закладу. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головами приймальної та педагогічної комісій є відповідні заступники директора СНВК.

2.6. До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора СНВК, табеля успішності учня (крім дітей, які вступають до 1-го класу). Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1-го класу початкової школи, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

2.7. До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів та відображають їх навчальні та творчі досягнення.

2.8. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, за результатами конкурсних випробувань матимуть право першочергового зарахування до СНВК.

3. Проведення конкурсу

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок», проводиться у терміни, визначені СНВК, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок», включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу. Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами), та затверджує директор за погодженням з управлінням освіти. Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.

3.3. Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок», не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога. Співбесіда не повинна тривати більше ніж 30 хвилин.

3.4. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів СНВК, проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання. Для учнів, які вступають до 2 – 4 класів спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок» конкурсні випробування проводяться з англійської мови та метаматики у формі контрольної роботи. Приймання до СНВК учнів, які навчалися раніше в закладі того самого типу, або спеціалізації, може відбуватися за співбесідою.

3.5. Співбесіда як один з видів конкурсних випробувань з учнями, які вступають до НВК, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу. Такі завдання з урахуванням спеціалізації навчального закладу розробляє конкурсна комісія та затверджує директор СНВК за погодженням з управлінням освіти Ужгородської міської ради.

3.6. Завдання для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідного класу, розробляються методичними об’єднаннями вчителів та затверджуються директором СНВК за погодженням з управлінням освіти Ужгородської міської ради.

3.7. Не допускається застосування тих самих варіантів завдань для випробувань, що відбуваються у різні дні.

3.8. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі вступникам видається папір зі штампом СНВК. Після закінчення випробування письмові роботи шифруються головою предметної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії. Дешифрування робіт здійснюється головою предметної комісії після виставлення балів.

3.9. Обсяг і тривалість написання вступниками письмових робіт, підготовки до усного опитування визначено такими: математика, англійська та українська мови – до 40 хвилин.

3.10. Письмові роботи учасників конкурсу та аркуші із записами, зробленими вступниками під час підготовки до усної відповіді, зберігаються в СНВК протягом року. Місце їх зберігання — особова справа учня.

3.11. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

3.12. Результати співбесіди оголошуються в той самий день, письмового — не пізніше ніж через три дні після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

3.13. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор СНВК.

3.14. Діти, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

4. Порядок зарахування

4.1. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до СНВК наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2. До навчального закладу подаються такі документи: копія свідоцтва про народження (паспорта), заява на ім’я директора СНВК, медична картка (довідка) встановленого зразка. Особова справа подається при зарахуванні дітей до 2 – 4 класів спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок».

4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія чисельністю до 6 осіб під головуванням директора СНВК у складі заступників директора та практичного психолога за погодженням з управлінням освіти Ужгородської міської ради.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти Ужгородської міської ради, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов у складі СНВК «Пролісок», вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

4.6. Діти (учні), які зараховані до СНВК, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

4.7. Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, що їх проводять декілька загальноосвітніх навчальних закладів, але для зарахування до СНВК вступник повинен надати оригінал документа про освіту (та інші відповідні документи) не пізніше ніж протягом 5 днів після закінчення конкурсу в СНВК.

5. Контроль за проведенням конкурсу

5.1. Директор СНВК несе персональну відповідальність за дотримання вимог Правил конкурсного приймання.

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей (учнів) до СНВК, за його результатами здійснюється управлінням освіти Ужгородської міської ради.

5.3. При порушенні СНВК вимог Інструкції та Правил конкурсного приймання рішенням управління освіти Ужгородської міської ради результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі управління освіти Ужгородської міської ради, що приймало це рішення, організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

Схвалено педагогічною радою та радою СНВК.

Протокол № _2_ від _20 лютого 2015_ року.

 Перелік документів, які подаються на конкурс

 До участі в конкурсі допускаються учні на підставі

- особистої заяви (для неповнолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють), що подається на ім’я директора СНВК «Пролісок»;

- табеля успішності учня (крім дітей, які вступають до 1-го класу);

- до 1-го класу початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови у складі закладу, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження.

До конкурсної (приймальної) комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів та відображають їх навчальні та творчі досягнення.

Перелік документів для зарахування дітей до закладу

Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

До навчального закладу подаються такі документи:

- копія свідоцтва про народження (паспорт);

- заява на ім’я директора СНВК «Пролісок»;

- медична картка (довідка) встановленого зразка;

- особова справа подається при зарахуванні дітей до 2 – 4 класів початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови у складі закладу.

______________________________________

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

______________________________________

23.04.2015 р.

Загальноміське Свято книги. Спілка письменників Закарпатської області. Місце проведення: Музей книги (вул. Жупанатська, 3)

IMG_20150423_135536 IMG_20150423_135648


Пам’ятка щодо реформування системи надання населенню житлових субсидій (завантажити)

______________________________________

9-10 листопада 2014 року відбудеться конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2014″. Стати учасниками можуть усі бажаючі учні 2-4 класів.

План заходів щодо організації Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2014″ в Україні

1. Аналіз задач, заропонованих Міжнародним оргкомітетом та обласними організаційними комітетами для конкурсу “Бобер – 2014″. Експертиза їх відповідності шкільній програмі та віковим групам учасників конкурсу. (Червень – серпень 2014 року)

2. Робочий семінар Всеукраїнської координаційної ради конкурсу “Бобер – 2014″. (Серпень 2014 року)

3. Організація рекламної кампанії Міжнародного конкурсу з інформатики “Бобер – 2014″. (Серпень – жовтень 2014 р.)

4. Організація та проведення школи програмування “Бобер” для переможців конкурсу у 2013 – 2014 н.р. (Вересень – жовтень 2014 р.)

5. Наради регіональних організаційних комітетів щодо організації та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики “Бобер – 2014″. Проведення обласних та районних семінарів координаторів конкурсу “Бобер – 2014″. (Вересень – жовтень 2014 р.)

6. Формування пакетів задач і реалізація програмних платформ для проведення Міжнарождного конкурсу “Бобер – 2014″ у п’яти вікових групах. (Серпень – вересень 2014 р.)

7. Відладка та тестування програмних платформ конкурсу у різних операційних системах. Реалізація та тестування програм перевірки файлів-відповідей учасників конкурсу. (Вересень – жовтень 2014 р.)

8. Прийом та реєстрація заявок від обласних (міських) оргкомітетів, навчальних закладів на участь у конкурсі “Бобер – 2014″. (Вересень – жовтень 2014 року)

9. Розсилка пакетів завдань, інструкцій учасникам та координаторам, правил проведення конкурсу до обласних (міських) оргкомітетів. (До 1 листопада 2014 року)

10. Розсилка пакетів завдань, інструкцій учасникам та координаторам, правил проведення конкурсу по навчальних закладах. (До 6 листопада 2014 року)

11. Повідомлення паролів доступу до завдань та проведення Міжнародного конкурсу “Бобер – 2014″. (9-10 листопада 2014 року)

12. Опрацювання файлів відповідей учасників конкурсу. (11 листопада – 10 грудня 2014 року)

13. Підведення підсумків конкурсу. Розсилка результатів та сертифікатів учасниками конкурсу “Бобер – 2014″ по областях. Розміщення результатів на сайті: bober.net.ua. (11 листопада – 15 січня 2014/2015 рр.)

14. Розсилка результатів та сертифікатів учасниками конкурсу “Бобер – 2014″ по навчальних закладах. (16 січня – 31 січня 2015 року)

15. Прийом та розгляд апеляцій. (До 1 березня 2015 року)

16. Укладання, запис та розсилка компакт-дисків з усіма матеріалами конкурсу “Бобер – 2014″, осінньої школи програмування переможців конкурсу, дидактичними матеріалами для вивчення програмування та сучасних ІТ. (Січень – квітень 2015 року)

17. Підготовка завдань для пропозицій від України у Міжнародний банк завдань конкурсу “Бобер – 2015″. (Березень – квітень 2015 року)

18. Проведення заходів щодо відзначення учасників та вчителів, які їх підготували, координаторів конкурсу “Бобер – 2014″. (Березень – травень 2015 року)

19. Участь у роботі робочого семінару Міжнародного оргкомітету конкурсу “Бебрас”. (Травень 2015 року)

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті bober.net.ua.

______________________________________

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

20 листопада 2014 року (четвер) відбудеться п’ятий всеукраїнський конкурс з англійської мови «ГРИНВІЧ». Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-4 класів. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять питання з фонетики, граматики, лексики та культури англомовних країн.

Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.

Сума внеску одного учасника — 20 гривень.

Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсироти; статус таких учасників обов’язково підтверджується документально).

Списки учнів, що бажають взяти участь у конкурсі складаються до 1 жовтня.

______________________________________

НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ

ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

Р І Ш Е Н Н Я №37

27 лютого 2014 року                                                                       місто Київ

      Розглянувши документи та матеріали, підготовлені спеціалістами апарату Національної комісії за зверненням Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України від 24.01.2013 №37/222 щодо відповідності чинному законодавству про захист суспільної моралі комп’ютерних ігор “Call of Duty: Modern Warfare 3″, “Call of Duty Black Ops 2″, “Battlefield 3: Aftermath”, “Prototype”, з урахуванням рішення Національної комісії №43 від 30.05.2013 та експертних висновків №21 ЕВ від 21.02.2013, №22 ЕВ від 22.02.2013, №25 ЕВ від 22.02.2013, №26 ЕВ від 22.02.2013, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

В И Р І Ш И Л А:

 1. Взяти до відома висновки фахівців Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України (лист від 12.12.2013 №1028-01-15) та Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка (лист від 13.02.2014 №13) щодо комп’ютерних ігор “Call of Duty: Modern Warface 3″, “Call of Duty Black Ops 2″, “Battlefield 3: Aftermath”, “Prototype”.
 2. Визнати що комп’ютерні ігри “Call of Duty; Modern Warface 3″, “Call of Duty Black Ops 2″, “Battlefield 3: Aftermath”, “Prototype” відносяться до продукції, яка містить елементи насильства та жорстокості, виробництво та обіг якої, дозволяється виключно за умови дотримання обмежень, встановлених законодавством.
 3. Пропозиції, зазначені у листах установ, надати до Міжвідомчої робочої групи з питань правового врегулювання обігу комп’ютерних ігор для врахування у роботі.
 4. Про прийняте рішення повідомити Міністерство внутрішніх справ України, органи місцевого самоврядування та заявника.
 5. Прийняте рішення розмістити на сайті Національної комісії.

Голова Національної експертної

комісії України з питань захисту

суспільної моралі                                                         В.В. Костицький

____________________________________

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search