Дошкільна ланка

Молодша дошкільна група

Вихователі – Керечанин Міла Володимирівна,

Дешко Любов Іванівна

Помічник вихователя - Бучинець Ірина Юріївна

1. Гаковець Еліна Сергіївна
2. Гамор Анастасія Миколаївна
3. Гах Роксолана Юріївна
4. Гецко Максим Романович
5. Годзінець Максим Олегович
6. Должикова Юлія Василівна
7. Жидик Костянтин Юрійович
8. Запрутняк Катерина Вадимівна
9. Зозуля Андрій Стефанович
10. Квак Анастасія Михайлівна
11. Козмович Лев Сергійович
12. Колька Лев Євгенійович
13. Крючкова Софія Андріївна
14. Лазорик Владислава Вікторівна
15. Матьовка Вікторія Юріївна
16. Мацола Олександр Сергійович
17. Мигалко Дмитро Роландович
18. Петрецька Тетяна Юріївна
19. Петрушевьска Тетяна Юріївна
20. Русанюк Анастасія Сергіївна
21. Синкулич Олександр Іванович
22. Сойма Євген Васильович
23. Трохимець Костянтин Вікторович
24. Фединишинець Ігор Ігоревич
25. Чумак Олександр Миколайович
26. Шетеля Олександр Андрійович
27. Шкоба Наталія Василівна
28. Якица Дмитро Олександрович
_______________________________________

Середня дошкільна група №1

Вихователі - Ігнацевич Галина Федорівна

Помічник вихователя – Шанта Любов Станіславівна

1. Бегені Максим Михайлович
2. Бєлов Андрій Дмитрович
3. Бушко Вадим Степанович
4. Васильняк Євгенія Віталіївна
5. Вінце Назар Оттікович
6. Гичка Евеліна Михайлівна
7. Джумеля Маргарита Вікторівна
8. Кречко Вівієн Михайлівна
9. Коворданій Дана Володимирівна
10. Кушнір Вероніка Василівна
11. Любка Олександра Олександрівна
12. Ляхович Софія Юріївна
13. Матьовка Юрій Юрійович
14. Сидорчикова Дарина Ярославівна
15. Сойма Неля Василівна
16. Станчак Антон Володимирович
17. Федоров Ілля Дмитрович
18. Харчук Олексій Олександрович
19. Чурей Олександра Василівна
20. Шіпош Еліна Євгенівна
21. Барта Вероніка Олександрівна

_______________________________________

Середня дошкільна група №2

Вихователі – Кардашинець Ярослава Миколаївна,

Шандор Ніна Іванівна

Помічник вихователя – Пузяк Ніна Василівна

1. Бердар Богдан Іванович
2. Гудь Владислав Віталійович
3. Грішина Стефанія Петрівна
4. Дренка Ернест Васильович
5. Іваницька Поліна Дмитрівна
6. Логойда Станіслав Юрійович
7. Магеррамова Судем Салех кизи
8. Мігалейко Олеся Олександрівна
9. Монинець Віктор Русланович
10. Окогріб Ангеліна Олександрівна
11. Печенюк Давид Валерійович
12. Русанюк Євген Сергійович
13. Ряшко Вед Анітович
14. Ряшко Тіна Анітівна
15. Соляник Діана Віталіївна
16. Черкун Ніколетта Василівна
17. Щербак Станіслав Євгенович
18. Кут Владислав Васильович
_______________________________________

Старша дошкільна група

Вихователі – Прислупська Діана Олександрівна,

Палош Наталія Василівна

Помічник вихователя - Петрунь Діана Василівна

1. Балог Дмитро Юрійович
2. Будай Святослав Олександрович
3. Буфельд Теодор Володиимрович
4. Волощук Максим Артемович
5. Гондорчин Богдан Степанович
6. Гулей Анастасія Ярославівна
7. Данканич Роман Ігорович
8. Дорофеєва Поліна Олександрівна
9. Ігнацевич Артем Михайлович
10. Карбованець Софія Антонівна
11. Ковач Олександр Юрійович
12. Когут Дарина Дмитрівна
13. Кубаш Єлизавета Михайлівна
14. Кут Василь Васильович
15. Мальцева Анастасія Євгенівна
16. Марфинець Артемій Іванович
17. Мацола Юлія Сергіївна
18. Миньо Марк Мирославович
19. Мулеса Діана Павлівна
20. Пачута Михайло Михайлович
21. Пенчев Михайло Васильович
22. Петрушевський Олексій Сергійович
23. Пильник Анан Сергіївна
24. Пріц Валерія Юріївна
25. Пузяк Станіслав Олегович
26. Федорка Крістіан Олександрович
27. Фрінгош Денис Владиславович
28. Шевченко Дарина Ігорівна
29. Штефанюк Крістіна Русланівна
30. Шуберт Кирил Васильович
31. Юртин Ніколетта Михайлівна

_______________________________________

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search