Початкова школа

1 – А клас

Класний керівник – Кошан Ганна Володимирівна

  1. Бабинець Юлія Володимирівна
  2. Белень Софія Михайлівна
  3. Вагіла Арсеній Назарійович
  4. Вашкеба Ростислав Романович
  5. Гававка Олександра Сергіївна
  6. Гаврилюк Вікторія Володимирівна
  7. Гичка Евеліна Михайлівна
  8. Годзінець Максим Олегович
  9. Гудь Владислав Віталійович
  10. Забруцька Аріна Ярославівна
  11. Куриляк Тетяна Романівна
  12. Магеррамова Судем Салех кизи
  13. Мазур Софія Мирославівна
  14. Міндак Дмитро Емерихович
  15. Палій Олександра Олександрівна
  16. Педь Ілля Павлович
  17. Петрецька Тетяна Юріївна
  18. Райц Софія Артурівна
  19. Румянцев Андрій Костянтинович
  20. Русанюк Анастасія Сергіївна
  21. Сабов Кароліна Степанівна
  22. Сарай Маргарита Юріївна
  23. Синкулич Олександр Іванович
  24. Тернопол Аліка Юріївна
  25. Хафізов Дініїл Едуардович
  26. Хила Юліанна Ярославівна
  27. Худяков Костянтин Павлович
  28. Шетеля Олександр Андрійович

________________________________________

1 – Б клас

Класний керівник – Петрашко Наталія Іванівна

  1. Аулінгер Марія-Аліна Олександрівна
  2. Боднар Анастасія Федорівна
  3. Брилінська Мілена Григорівна
  4. Буфельд Емілія Володимирівна
  5. Вайдич Марія Романівна
  6. Галушка Максим Олегович
  7. Гамор Анастасія Миколаївна
  8. Гафинець Аліна Василівна
  9. Гецко Максим Романович
  10. Гринчук Анастасія Андріївна
  11. Денщикова Софія Валеріївна
  12. Єгіазарян Арман Саркісович
  13. Запрутняк Катерина Вадимівна
  14. Кіш Олександр Тіберійович
  15. Колька Лев Євгенійович
  16. Кузьма Ірина Денисівна
  17. Кут Владислав Васильович
  18. Марусяк Вероніка Іванівна
  19. Палійчук Данило Романович
  20. Петрушевська Тетяна Сергіївна
  21. Пижук Артур Артурович
  22. Святогор Артьом Васильович
  23. Сипавка Артем Андрійович
  24. Сойма Євген Васильович
  25. Табакович Емілія Іванівна
  26. Трохимець Костянтин Вікторович
  27. Ур Олександр Норбертович
  28. Фединишинець Ігор Ігорович
  29. Цацура Тімея Мартинівна
  30. Шкоба Наталія Василівна

________________________________________

2 – А клас

Класний керівник – Зейкан Марія Юріївна

  1. Андрейко Дарина Віталіївна
  2. Балог Дмитро  Юрійович
  3. Барта Вероніка Олександрівна
  4. Боднар Юлія Анатоліївна
  5. Бондаренко Тимофій Вадимович
  6. Бондарчук Анастасія Володимирівна
  7. Бушко Вадим Степанович
  8. Вігула Давид Сергійович
  9. Вінце Назарій Оттілович
  10. Джумеля  Маргарита  Вікторівна
  11. Зозулинець Катерина Михайлівна
  12. Зубань Антон Федорович
  13. Ігнацевич  Артем  Михайлович
  14. Імре Юрій  Людвігович
  15. Кивеждій Олександр  Іванович
  16. Коворданій Дана Володимирівна
  17. Кушнір Юлія  Дмитрівна
  18. Любка  Олександра Олександрівна
  19. Ляхович Софія  Юріївна
  20. Матьовка Юрій  Юрійович
  21. Петровцій Анастасія Володимирівна
  22. Росоха Анна Павлівна
  23. Русанюк Євгеній Сергійович
  24. Сидорчикова Дарина Ярославівна
  25. Сойма Неля Василівна
  26. Турега  Максим Дмитрович
  27. Федоров  Ілля  Дмитрович
  28. Цап Мілена  Василівна
  29. Чурей Олександра Василівна
  30. Шанта Емілія Євгенівна

________________________________________

2 – Б клас

Класний керівник – Зубака Марія Іванівна

  1. Базюк Марта Юріївна
  2. Бенца Євген Олександрович
  3. Гомокі Андрій  Робертович
  4. Дьолог  Андрій Сергійович
  5. Дренка Ернест-Василь Васильович
  6. Іваницька Поліна Дмитрівна
  7. Йонік Ольвія Андріївна
  8. Кречко Вівіен Михайлівна
  9. Кут Василь  Васильович
  10. Лангвізер Марк  Васильович
  11. Легеза Андрій Андрійович
  12. Мендель Іван Іванович
  13. Мендель Іванна Іванівна
  14. Михайлов  Віктор  Вікторович
  15. Монинець  Віктор Русланович
  16. Морквич Софія Ігорівна
  17. Осташ  Валентин  Васильович
  18. Позняк  Андрій Олексійович
  19. Пучініна  Кароліна Володимирівна
  20. Савка Ангеліна Артурівна
  21. Савка Кароліна Артурівна
  22. Станчак  Антон  Володимирович
  23. Трофімов Давид Сергійович
  24. Ухаль  Назарій Миколайович
  25. Фізер Софія Василівна
  26. Чернікіна Софія Михайлівна

________________________________________

3 – А клас

Класний керівник – Рущак Людмила Іванівна

  1. Бабич Софія Михайлівна
  2. Бабука Тіная Павлівна
  3. Бернада Майя Володимирівна
  4. Биркович Тимофій Олександрович
  5. Волощук  Максим  Артемович
  6. Дорофеєва Поліна Олександрівна
  7. Дракін Ігор Олегович
  8. Карбованець Софія  Антоніївна
  9. Когут Дарина  Дмитрівна
  10. Козак Максим Володимирович
  11. Кубаш Єлизавета Михайлівна
  12. Лазар Елізабет Юріївна
  13. Левкулич  Станіслав Андрійович
  14. Ліпко Альбіна  Андріївна
  15. Марфинець Артем Сергійович
  16. Мацола  Юлія Сергіївна
  17. Пилипенко Марк Олегович
  18. Пожо Катерина Мирославівна
  19. Пріц Валерія  Юріївна
  20. Руденко Катерина Олегівна
  21. Савчин Діана Іванівна
  22. Сотак Власта Тіберіївна
  23. Тоїчкін Арсеній Костянтинович
  24. Туряниця Микола Васильович
  25. Федорка Крістіан Олександрович
  26. Цифра  Сергій Михайлович
  27. Шляхта Станіслав  Вікторович
  28. Шуберт  Кирил Васильович
  29. Юричко Анастасія Миколаївна
  30. Юртин  Ніколетта  Михайлівна
  31. Явін Гліб Андрійович
  32. Яцків Анастасія Володимирівна
________________________________________

3 – Б клас

Класний керівник – Коваль Вікторія Ласлівна

  1. Антал  Олександр  Олександрович
  2. Безборода Вероніка Олександрівна
  3. Бойчук Макс  Тиберійович
  4. Булеца  Ксенія Сергіївна
  5. Бучко Вікторія Максимівна
  6. Вал Андрій Віталійович
  7. Васильченко Ксенія Костянтинівна
  8. Васильченко Поліна Констянтинівна
  9. Ващенко Єлизавета Ігорівна
  10. Гончар Дар’я Андріївна
  11. Грицько Максим Іванович
  12. Гулей Анастасія Ярославівна
  13. Данканич Роман Ігорович
  14. Дрик  Павло Михайлович
  15. Добра  Крістіан Ярославович
  16. Єлетіна  Анастасія Ростиславівна
  17. Кендра Аліна Степанівна
  18. Кольякова Ія Ратмирівна
  19. Кондратенко Єлизавета Михайлівна
  20. Кривецький  Домінік  Олександрович
  21. Маргітич Тимур  Віталійович
  22. Мартон  Маріо Вікторович
  23. Микуляк  Денис  Олександрович
  24. Миньо  Марк Мирославович
  25. Пантьо  Олександр  Михайлович
  26. Петрушевський  Олексій Сергійович
  27. Пітра Артем Васильович
  28. Путінцев Арсеній Владиславович
  29. Сипавка Єгор Андрійович
  30. Тернопол Аліса Юріївна
  31. Федоров  Георгій  Арменакович
  32. Федорова  Віолетта  Арменаківна
  33. Фленько Афіна  Олександрівна
  34. Шніцер  Олексій Антонович
  35. Штефанюк Кристіна Русланівна
  36. Юртин Еліна Василівна

________________________________________

4 – А клас

Класний керівник – Денчиля Марина Василівна

  1. Андрейко Іван Віталійович
  2. Бізіля Іван  Віталійович
  3. Буц Анна Юріївна
  4. Гайдук Віктор Вікторович
  5. Гречук  Ніколетта Ігорівна
  6. Ендрек Анастасія Йосипівна
  7. Єлетін Роман Ростиславович
  8. Ковач Денис Віталійович
  9. Козар Даніель Феліксович
  10. Кресяк  Каміла Анатоліївна
  11. Лембак Софія Іванівна
  12. Лукеча Дмитро Олександрович
  13. Маркович Павло Юрійович
  14. Марюхнич  Даніелла Романівна
  15. Овчаренко Катерина Вікторівна
  16. Опаленик Анна  Михайлівна
  17. Пелех Анна Романівна
  18. Рада Вівіен Емерихівна
  19. Скомський Станіслав Романович
  20. Солома Максим Віталійович
  21. Співак Ілля Михайлович
  22. Терновенко Єгор Вікторович
  23. Штефко Олександр Віталійович
  24. Штефко Олексій Віталійович

________________________________________

4 – Б клас

Класний керівник – Васильєва Ірина Миколаївна

  1. Ассаул  Захар Сергійович
  2. Бисага Енріко  Енрікович
  3. Боднарюк  Катерина  Миколаївна
  4. Бойко Ніколетта Петрівна
  5. Брензович Анна Михайлівна
  6. Вакаров Віктор Сергійович
  7. Гецко Андрій Романович
  8. Гичка Ангеліна Михайлівна
  9. Дзюба Аліна Віталіївна
  10. Довганич Олександра Михайлівна
  11. Ігнашко Максим Михайлович
  12. Кіралі Анастасію Владиславівна
  13. Коворданій Денис Володимирович
  14. Куртанич Каріна Віталіївна
  15. Мокрянин Каріна Олексіївна
  16. Мондик Сергій Ігоревич
  17. Оксенюк Максим Дмитрович
  18. Олійник Ксенія В’ячеславівна
  19. Полуницька Марія Євгенівна
  20. Пулик Софія Вікторівна
  21. Пуравець Софія Владиславівна
  22. Родіна Каміла Владиславівна
  23. Романко Тамара Василівна
  24. Смирнова Дарина  Олександрівна
  25. Суботін  Назар Іванович
  26. Суворін Максим Андрійович
  27. Чухрай Олександр Олегович
  28. Шестакова Поліна Юріївна
  29. Фантич  Марк Сергійович
  30. Яльч Юліанна Андріївна

________________________________________

4 – В клас

Класний керівник – Потапова Ганна Сергіївна

  1. Анікін Олександр Григорійович
  2. Вус Марія Іванівна
  3. Гасанова  Лейла Джейхунівна
  4. Горбей Ірина Олексіївна
  5. Данкович Максим Петрович
  6. Костін Альберт Володимирович
  7. Кошман Вікторія Вікторівна
  8. Легета Богдан  Віталійович
  9. Лошак Максим Михайлович
  10. Лях Дмитро Андрійович
  11. Максимов Андрій Олексійович
  12. Мателешко Денис Тарасович
  13. Потапська Амалія Русланівна
  14. Поштак Євген Васильович
  15. Терлецька Аліна Миколаївна
  16. Федурця  Богдана Ярославівна
  17. Шевчук Матвій  Вікторович
  18. Шураєва  Яна  Сергіївна

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search