Нагороди закладу (2017 р.)

    СНВК “Пролісок” взяв участь у VIIІ міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2017″ у номінації “Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді” з теми “Використання хмарних технологій через проведення онлайн-опитувань, тестувань, проведення Skype занять із застосуванням «віртуальних дошок» та освітніх платформ для підвищення ефективності навчально-виховного процесу СНВК «Пролісок”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

6 2 10


    СНВК «Пролісок» взяв участь у IX міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті – 2017″ у номінації “Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій”. За результатами конкурсу заклад отримав ДИПЛОМ за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу та ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.

7 1 9


    Матеріали про інноваційну роботу нашого закладу за період з 2001 по 2017 рр. внесені в книгу “Літопис сучасної освіти і науки України: “Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень”, що присвячена до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, в якій автори висвітлюють коротко історію Інституту та його структуру, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями.

43 44

Заклад нагороджено ДИПЛОМОМ за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес.

4


    Також опубліковані матеріали і в книзі «Національна академія педагогічних наук України: 25 років».

Рисунок (55) 33 42

І, як результат, заклад нагороджено ДИПЛОМОМ за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагоди 25-річчя НАПН України.

3


    СНВК “Пролісок” взяв участь у конкурсі web-сайтів навчальних закладів м. Ужгорода та посів ІІІ місце у номінації “Веб-сайт навчально-виховного комплексу”.

13


 

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search