Наші призери

ГОРДІСТЬ ЗАКЛАДУ

РОЗДІЛ  І

ПЕРЕМОЖЦІ  ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ

Навчальні роки

ЕТАПИ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ

ІІ (міський) ІІІ (обласний) ІV (всеукраїнський)
Призові місця
2001-2002 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Васильченко Вероніка 3-Б клас

(вчитель Готра Т.Ф.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Васильченко Вероніка 3-Б клас

(вчитель Готра Т.Ф.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Васильченко Вероніка 3-Б клас

(вчитель Готра Т.Ф.)

2002-2003 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Герц Ірина 3-А клас

(вчитель Вдовіна О.В.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Герц Ірина 3-А клас

(вчитель Вдовіна О.В.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Герц Ірина 3-А клас

(вчитель Вдовіна О.В.)

2003-2004 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Сегеда Богдана 3-А клас

(вчитель Ігнацевич Л.П.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Сегеда Богдана 3-А клас

(вчитель Ігнацевич Л.П.)

2004-2005 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Дюрик Катерина 3-Б клас

(вчитель Гордус Н.О.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІII місце  – Дюрик Катерина 3-Б клас

(вчитель Гордус Н.О.)

2005-2006 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІII місце  – Дюрик Катерина 4-Б клас

(вчитель Гордус Н.О.)

Предметні олімпіади

Українська мова

ІII місце – Носа Аліна 4-А клас

(вчитель Ігнацевич Л.П.)

ІII місце – Дюрик Катерина 4-Б клас

(вчитель Гордус Н.О.)

Англійська мова

І місце – Дюрик Катерина 4-Б клас

(вчитель Молнар Н.В.)

ІI місце – Решетар Олександр 4-Б

(вчитель Молнар Н.В.)

2006-2007 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІII місце  – Шапран Катерина 3-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

Предметні олімпіади

Англійська мова

ІII місце – Тернущак Марія 4-Б клас

(вчитель Молнар Н.В.)

2007-2008 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІII місце  – Цокало Ангеліна 3-А клас

(вчитель Гуштан М.Ю.)

Предметні олімпіади

Математика

І місце – Добрянський Віталій 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

ІII місце – Кополовець Мартін 4-Б клас

(вчитель Мельниченко Н.Б.)

Конкурс читців творів Т.Г.Шевченка

Сабов Андрій 3-А клас

(вчитель Гуштан М.Ю.)

2008-2009 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Сабов Андрій 4-А клас

(вчитель Гуштан М.Ю.)

Предметні олімпіади

Англійська мова

І місце – Сабов Андрій 4-А клас

(вчитель Молнар Н.В.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Сабов Андрій 4-А клас

(вчитель Гуштан М.Ю.)

2009-2010 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Драбюк Софія – 3-А клас

(вчитель Гудзь Г.П.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІІ місце – Драбюк Софія 3-А клас

(вчитель Гудзь Г.П.)

2010-2011 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Чухрай Олеся 3-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

ІІІ місце – Драбюк Софія 4-А клас

(вчитель Гудзь Г.П.)

Предметні олімпіади

Математика

ІІ місце – Юрченко Юліана 4- Б клас

(вчитель Коваль В.Л.)

Українська мова

І місце – Драбюк Софія 4-А клас

(вчитель Гудзь Г.П.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Чухрай Олеся 3-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

2011-2012 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Шебела Валерія 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

І місце  – Тромпак Яна 3-Б клас

(вчитель Петрашко Н.І.)

Предметні олімпіади

англійська  мова

І місце – Магас Інна 4-А клас

(вчитель Молнар Н.В. )

ІV місце – Когут Нікіта 4-А клас

(вчитель Куртанич К.Р. )

українська мова

ІІ місце – Чухрай Олеся 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

ІІІ місце – Шебела Валерія 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

природознавство

І місце – Погар Богдан 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю. )

математика

І місце – Педченко Олександр 4-А клас

( вчитель Зейкан М.Ю. )

ІІ місце – Пазина Ростислав 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю, )

ІІІ місце – Чемодурова Анна 4-А клас

( вчитель Зейкан М.Ю. )


Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце  – Шебела Валерія 4-А клас

(вчитель Зейкан М.Ю.)

РОЗДІЛ   ІІ

ПРИЗЕРИ ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ, ОБЛАСНИХ, МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ, КОНКУРСІВ ТА ФЕСТИВАЛІВ

Номінація «Шахи»

Малювання

Спорт

«Перлинка …»

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search