Оголошення

2016 – 2017 навчальний рік

ШАНОВНІ БАТЬКИ

майбутніх першокласників 2016 року!

     Спеціалізований навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад” з поглибленим вивченням англійської мови “Пролісок” оголошує прийом на навчання дітей шестилітнього віку. Під керівництвом творчих педагогів Ваші діти успішно засвоять державну програму початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови на основі цілісного підходу до навчальної діяльності. Навчально-виховний процес  здійснюється з 8.00 до 18.30. У другу половину дня школярі, під керівництвом вихователів групи продовженого дня, виконують домашні завдання і мають можливість відвідувати гуртки.

      Заклад має можливість прийняти на навчання учнів у 3-ій та 4-ий класи.

      Заяви приймаються до 10 червня за адресою : 

      м. Ужгород, пр. Свободи, 41 з 9.00 до 17.00,

      контактний телефон (факс): (03122) 2-66-91

______________________________________

12-14 березня 2015 року

VI Міжнародна виставка

“Сучасні заклади освіти – 2015″

    Заклад взяв участь у VІ Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2015″. За результатами конкурсу СНВК “Пролісок” отримав диплом та золоту медаль.

IMGP6659

__________________________________

17.06.13.

 1. Було заключено угоду між спеціалізованим навчально-виховним комплексом “ЗОШ І ступеня- ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови “Пролісок” та Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України щодо науково-методичного співробітництва та впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.
 2. В рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» СНВК «Пролісок» приймав  делегацію керівників навчальних закладів м. Мукачева з метою вивчення готовності навчальних закладів м. Ужгорода до впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти відповідно до переліку питань, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 27.02.13 р. Також гостями закладу були Шевченко Тарас Григорович – виконавчий директор науково-методичного відділу ТМ “Розумники” та Рогоза Валентин Володимирович – науковий співробітник інституту педагогіки НАПН України, керівник науково-методичного відділу ТМ “Розумники”. 

_________________________________

 18.04.13.

     В СНВК “Пролісок” відбулося практичне заняття слухачів курсів ЗІППО (заступники директорів з виховної роботи області) щодо впровадження в навчально-виховний процес ІКТ та виховної роботи закладу.

_________________________________

28.02.13. – 02.03.13.

     Заклад взяв участь у IV міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2013″. За результатами конкурсу СНВК “Пролісок” отримав диплом та золоту медаль. Крім того, трьох педагогів закладу, а саме:

 • Різак Т.М.;
 • Зейкан М.Ю.;
 • Данильченко Н.В.

було нагороджено почесними дипломами за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій в навчально-виховний процес.  

  _________________________________

13.02.13.

     За активне впровадження педагогічних інновацій та інформаційних технологій в навчально-виховний процес грамотами Національної академії педагогічних наук України було нагороджено наступних педагогів:

 • Васильєву І.М.;
 • Гудзь Г.П.;
 • Данильченко Н.В.;
 • Зейкан М.Ю.;
 • Коваль В.Л.;
 • Куртанич К.Р.;
 • Кучер І.М.;
 • Матяшову Л.Ю.;
 • Мельниченко Н.Б.;
 • Молнар Н.В.;
 • Рибалко О.А.;
 • Рущак Л.І.;
 • Товт А.А.

     Директора СНВК “Пролісок” Різак Т.М. було нагороджено почесною грамотою НАПН України за особистий вклад в інноваційний розвиток освітньо-наукової сфери та впровадження інформаційних технологій. 

_________________________________

  13.02.13.

В СНВК «Пролісок» відбувся семінар керівників навчально-виховних закладів м.Ужгорода

“Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес”

Програма семінару

8.30-9.00  Реєстрація учасників семінару

9.00-9.10  Ознайомлення з планом і завданнями семінару

Бабунич О.Ю., начальник управління освіти Ужгородської міської ради

Теоретична частина

(1 відділення)

9.10-9.20  Вітальне слово заступника голови Ужгородської міської ради Фленька В.Ю.

9.20-9.40  Виступ директора СНВК “Пролісок Різак Т.М. на тему: «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховний процес»

9.40-9.50  Виступ  Рогози В.В. (науковий співробітник інституту педагогіки НАПН України, керівник науково-методичного відділу “Розумники”) на тему: “Новітні програмні та технологічні засоби в навчально-виховному процесі”

Практична частина

9.50-10.50  Відвідування уроків та занять

10.50 – 11.00  Перерва на каву

Теоретична частина

(2 відділення)

11.00-12.30  Обговорення відвіданих уроків та занять

Даньків І.З., завідувач міського методичного  кабінету управління освіти Ужгородської міської ради

12.30-14.00  “Психологічні особливості впровадження ІКТ в навчально-виховний процес”. Психологічний практикум для керівників закладів освіти м. Ужгорода

Томей А.М., завідувач МЦППСР

 Шевчук В.В., начальник відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти  

14.00-14.10  Підведення підсумків семінару

  _________________________________

 

До уваги батьків учнів та вихованців!

 

        Управління освіти Ужгородської міської ради інформує, що керівники навчальних закладів зобов`язані проводити урочисті заходи, пов`язані із закінченням навчального року,  в межах закладу та без залучення батьківських коштів, забезпечивши   дотримання    санітарно-гігієнічних вимог,   протипожежних   норм,   вимог   техніки
безпеки.

 

Начальник  управління                                                                   О. Бабунич

 

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search