1-А

01.09.2016 р.

Запам’ятаєм  день і час,

Коли прийшли  у перший класс

 4 5 7.1 1 2 3

1 вересня 2016 року народився наш  1 – А клас

10 8 9


 

Ми – це 34 Я

Ми – це 21 дівчинка і 13 хлопчиків

11

А ще матусі, татусі, бабусі, дідусі…

і наша класна мама –  Марія Юріївна

12

   Кожний з нас –  ніби особливий вогник. Об’єднавши ці вогники,  ми створимо велике тепле сяйво, наш перший дружний клас ! 

 


 

18.09.2016 р.

З 16 по 23 вересня в рамках  Європейського тижня мобільності  з  метою   популяризації здорових способів пересування та зменшення навантаження від автомобілів на навколишнє середовище і здоров’я людей міська влада Ужгорода проводила в школах міста конкурс «Велосипедне місто».

Учні нашого класу взяли активну участь у цьому конкурсі, намалювали багато малюнків. У неділю, 18 вересня, нагороджували переможців цього конкурсу. Дві учениці нашого 1-А класу  Коворданій Дана та Худзей Анна-Марія за цікаві малюнки були нагороджені цінними подарунками. Крім подарунків  дівчатка  отримали спеціальні  відблискувачі, які можна використовувати при переході дороги в темну пору доби. Вітаємо наших однокласниць!

15 13 14


22.09.2016 р.

«Осінні композиції»

    22 вересня  у СНВК «Пролісок» відбулась традиційна виставка осінніх композицій з природних матеріалів. Учні 1-А класу разом з батьками взяли активну участь у цьому заході. Майже кожен виготовив композицію. Маленькі творці  проявили свої креативні здібності і виготовили чимало  витворів мистецтва. Роботи підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Для композицій використовували  квіти,  овочі, фрукти, природний матеріал і декоративні прикраси. Серед великого розмаїття поробок журі було важко визначити переможців. Та головне, що кожен на виставці отримав, море позитиву та приємних емоцій. Найкращими журі визнало роботи таких учнів:

 Петровій Анастасія –   І    місце.

Федоров Ілля -             І  місце

Росоха Анна   -              ІІ   місце 

Любка Олександра  -   ІІ місце    

Андрійко Дарина   -     ІІІ  місце

Зозулинець Катерина  – ІІІ місце

Боднар Юлія    -            ІІІ місце

Русанюк Євген  -           ІІІ місце              

Всіх переможців нагороджено грамотами. Вітаємо!

21 20 19 18 17 16 22


29.09.2016 р.

«Веселі старти»

В рамках тижня фізичної культури між учнями 1-А і 1-Б класів проведено  спортивні змагання «Веселі старти». Школярі змагалися у спритності, витривалості, швидкості, брали участь у естафетах.  Конкурси були серйозними. Перемогла команда 1 – А класу. Наші учні показали хорошу згуртованість та спритність. Спільні дії  дітей об’єднали їх спільними переживаннями, створили атмосферу піднесеності, дружелюбності, взаємодопомогиВітаємо переможців!

23 24 25 26 27


28.10.2016 р.

Два місяці навчання маленьких шестирічок 1-А класу швидко минули. І ось 28 жовтня  відбулося традиційне свято  «Посвята у першокласники».Іменинників   у актовій залі з нетерпінням чекали найрідніші для них люди: мами, тата, бабусі, дідусі, рідні та близькі.  Під  оплески малеча зайшла до святкової зали.

 Під час  свята шестирічки   отримали перший досвід виступу – читали вірші, демонстрували  художні номери, розповідали правила для учнів. Сама Королева Знань завітала на свято, щоб перевірити готовність шестирічок стати школярами. Після усіх етапів посвяти діти дали клятву ПЕРШОКЛОСНИКА, потім отримала посвідчення першокласника , які засвідчують їхній статус, тепер уже справжніх школярів.

Це свято проросте в дитячому серці зернинкою любові до рідної школи та мови, що в дар дали батьки. Усі присутні на святі вчителі, батьки побажали першокласникам вчитися з бажанням, активно пізнавати світ, рости гідними громадянами нашої країни.

32 33 34 35 36 37 38 39 40 28 29 30 31


 11.11.2016 р.

Уже традиційно у  листопаді  в СНВК «Пролісок» урочисто проходить Декада української мови, присвячена Дню української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. Цього року вона проходила з 1 по 10 листопада.

Учні 1-А класу активно долучилися до проведення цієї декади. Найрізноманітніші заходи   тривали  упродовж двох тижнів. На уроках школярі  дізналися про заснування Дня української писемності та мови, про багатство, красу та мелодійність української мови.  Було проведено конкурс на кращого знавця українських народних казок,  виставку ілюстрацій до казок. Позмагалися у відгадуванні загадок. Взяли участь у конкурсі «Міс Каліграфинка та містер Каліграф» .

 Переможцями цього конкурсу  стали дві учениці  нашого 1 –А: Петровцій Анастасія та Андрейко Дарина.

Вітаємо переможців!

Всі проведені заходи сприяли розвитку  мовленнєвих  здібностей учнів, збагаченню словникового запасу, вихованню любові до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.


16.12.2016 р.

Конкурс різдвяного печива та святкових листівок

16 грудня в СНВК «Пролісок» відбувся  уже традиційний конкурс    різдвяного печива та вітальних листівок. Учні 1-А класу  взяли в ньому  активну участь. Разом з батьками вони виготовили печиво різноманітних форм. Це  і зірочки, і звірятка, і будиночки, ялиночки,  фігурки сніговичків і навіть фігурки Святого Миколая. Різномаїття вразило всіх.   Не менш гарними були й листівки, зроблені своїми руками.

Переможцями стали:

У конкурсі різдвяного печива:

Петровцій Анастасія – І місце

Цап Мілена – І місце

Зубань Антон – ІІ місце

Зозулинець Катерина – ІІ місце

Андрейко Дарина – ІІІ місце

Барта Вероніка – ІІІ місце

Джумеля Маргарита – ІІІ місце

 

У конкурсі  святкових  листівок:

Шанта Емілія – І місце

Ігнацевич Артем – ІІ місце

Матьовка Юрій – ІІ місце

Русанюк Євген – ІІ місце

Коворданій Дана – ІІІ місце

Любка Олександра – ІІІ місце

Сидорчикова Дарина – ІІІ місце

 45 44 43 42 41 46

Усі постаралися! Молодці!

Та, на жаль, не всі діти мають можливість у новорічно-різдвяні свята відчути тепло і затишок рідного дому, батьківську любов і турботу.  Однак вони так само, як і їхні однолітки, вірять у казку і в те, що мрії збуваються. Тому з нетерпінням чекають на прихід Святого Миколая та Діда Мороза. У ролі їх помічників виступили учні СНВК «Пролісок». Все печиво вирішили  відправити  у благодійний фонд «Нова родина», який опікується дітьми-сиротами.

 


23.01.2017 р.

   Січень – гарний місяць, є багато снігу, скрізь біло. Можна гратися в сніжки, ліпити бабу снігову. Так хочеться насолодитися зимою.  Ми  вийшли на шкільне подвір’я і провели конкурс на кращого сніговика.

3 2 1 7 6 5 4


 

26.01.2017 р.

   Після зимових шкільних канікул  учні 1-А класу відвідали  новорічну виставу «У полоні снігової королеви»за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Снігова Королева», яка відбулася  у Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. братів А. Ю. та Є. Шерегіїв. . Неймовірно цікава історія про пригоди Кая та Герди  тримала маленьких глядачів у полоні уваги  протягом всього перегляду. Учні  переконались, що добре серце, любов і чиста душа перемагають зло.

8 9 10


23.02.2017 р.

   Учні 1-А класу переглянули  цікаву лялькову виставу під назвою “Сни Ахнеуса”, яку сьогодні показали в нашій школі. Всі  були в захопленні від вистави, після її закінчення ділились один з одним своїми враженнями і думками.

11 13 12 14


 

 

07.03.2017 р.

   7 березня 2017 року знову зібралась дружна родина 1-А класу на свято. Це свято матусь, бабусь і дівчаток. Учні наполегливо готувались- вчили вірші, пісні, розучували танці. У подарунок матусям підготували постановку казки «Вовк та семеро козенят». Всі першокласники показали себе на святі чудовими акторами, прекрасними декламаторами. Їм аплодував зал,  як   справжнім зіркам.

18 17 1619


 

07.03. – 16. 03. 2017 р.

   Із 07.03 по 16.03 в СНВК «Пролісок» проходила Шевченківська декада. У її рамках було проведено уже традиційні виставки  учнівських стіннівок. Вчителі  провели з учнями Шевченківські уроки,  протягом яких глибше і ширше знайомили їх основними віхами життя Кобзаря, його творчістю. Відбувся також конкурс на краще читання віршів Т. Шевченка.

 Учні 1-А класу підготували виставку ілюстрацій до творів Т. Шевченка.

21 22 23 20

Кращі декламатори класу Андрейко Дарина, Коворданій Дана , Кивеждій Олександр та Худзей Анна-Марія  взяли участь у загальношкільному конкурсі на краще читання поезій Шевченка.

Результати конкурсу  серед учнів 1-х класів:

Худзей Анна-Марія  – І місце.

Андрейко Дарина – ІІ місце.

Коворданій Дана  – ІІІ місце

Вітаємо переможців!

25 26 24


14.03.2017 р

   Сьогоднішній день для учнів нашого класу перетворився  у справжнє свято.  Ми побували на шоу гігантських мильних бульбашок.
   Це дивовижне явище ми  всі  з захопленням спостерігали. Воно нікого не залишило байдужим.  Ми побачили  багато  цікавого: трюки з мильними бульбашками, бульбашки- гіганти, всередині яких змогли побувати різні предмети і самі діти . Всі отримали  море задоволення.

27 28  30 3129


 

16.03.2017 р

 

Рік у рік любов Господня

Творить свято Великодня

 16.03 2017 р. у нашому закладі відбулася уже традиційна виставка пасхальних композицій. Представлені учнями роботи були виконані в різних технікахдекорування. Для створення деяких використовувались кондитерські суміші, імбирні пряники, бісер, декупажні карти.

  Усі композиції – яскраві, сонячні, весняні. Вони виконані з великою любов’ю, тому створили  атмосферу свята.

33 34 35 36 37 32

 Бажаємо успіху учасникам міського етапу конкурсу!


Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search