1-Б

 

01.09.2016 р.

1 вересня – День знань.

         Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.                                                                    

         Цей день стане незабутнім для наших першачків, адже сьогодні народилася  нова сім’я — 1-Б клас, яким крокувати пліч-о-пліч чотири щасливих та незабутніх років, сповнених  яскравістю вражень,  нових переживань, нових надій та покорення нових вершин знань.

         Щасливої, Вам, дороги у самостійне життя!

jVEtkgdVTNQ vgYCOfwZF6c cReNPgPmGCU


Спортивні  змагання «Веселі старти »

         Щорічне спортивне свято «Веселі старти» пройшло днями в СНВК “Пролісок”. Багато емоцій та захоплення принесло це свято першачкам. Сьогодні вони вперше відчули себе справжньою командою. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. Команди показали справжню спритність, командну єдність та спортивну підготовку. Як говорить народна мудрість “Головне не перемога, а участь”, саме головне всі задоволені та отримали незабутні враження.

T20L52Z6BxI wtQ_veZ47ug 3Jxq95cEDsQ cCVpeKLD4Zw


Виставка “Осіння композиція”.

          Вже стало  традицією влаштовувати виставку осінніх композицій. І цього року осіння ярмарка пройшла на високому рівні. Всі бажаючі змогли показати свої таланти , а фантазії перетворити у справжні витвори мистецтва. Що тільки не зустічалось нам на осінніх столах, очі розбігалися від різноманітності представлених робіт. Всі роботи надзвичайні та неповторні, а саме головне зроблені з любов’ю.  Членами журі були відібрані та відзначені найкращі роботи. Переможці нагороджені грамотами.

LxbJP80KdvU


Свято «Посвята в першокласники»

          Цього дня з нетерпінням чекали першокласники , адже саме в цей день вони стали справжніми школярами. Тільки справжні школярі з цікавістю і бажанням навчаються у школі, щороку піднімаючись вище і вище сходинками знань. Учні прийняли «Обіцянку першокласників», обіцяють: добре, старанно вчитися; берегти і любити рідну землю; бути вихованими і дружніми; допомагати товаришам; дотримуватись всіх законів і правил шкільного життя.

           Тож побажаємо нашим першачкам нехай їхня дорога буде світлою, нехай їхні сподівання здійсняться. Несіть своє звання «Першокласник», гордо та гідно!

003 013 030 032 039 048 051 056 D9Id2GwkBZ0 rau3NflZDgo 002


Тиждень української писемності

             З 9 по 14 листопада в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів. Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом . У рамках святкування Тижня ми на уроках багато говорили про нашу рідну мову, чим вона багата, як виникла. Дітки підготували прислів’я та приказки , які ми разом обговорювали,  була проведена бесіда на тему “Наша мова — солов’їна”.Всім класом , ми випустили стінгазету та вислів.

djm2JgOkeGQ


Конкурс різдвяного печива та листівки

  16 грудня у школі відбулася виставка  різдвяного печива та листівки. Ще одна щорічна  традиція нашого закладу,  спонукає наших учнів до розкриття творчості та фантазії.

Учні 1-Б класу взяли активну участь в цій виставці. Вони власноруч виготовили цікаві листівки, а також  з допомогою батьків випекли багато казкового, різдвяного печива. Всім учасникам велике спасибі, адже ви показали не тільки свої таланти, але зробили щасливими діток, які так потребують любові.

Всі солодощі та роботи будуть передані до дитячого будинку.

AqeuYFfI0dA EGXH2vQkcN4 2HeYVbuUSHU


19.01.2017р.

   В цей день учні нашого класу мали можливість відвідати драмтеатр, де переглядали казкову виставу “Снігова королева”. Після вистави маленьких глядачів переповнювали  позитивні емоціі, всю дорогу додому обмінювались незабутніми враженнями.

l1MfH7PtpG8 g4I1533bHQg


Березень 2017 року

Інсценізація казки “Дюймовочка”

До тижня української казки учнями 1 -Б класу було проведено театралізацію казки “Дюймовочка” . Учні не просто виконали свої ролі, а й майстерно передали всі емоції та переживання героїв, не зважаючи на свій маленький вік. Всі залишилися задоволеними.

DYKVmkqqhvk Hd3Hj6zBISE rFz_fSkbFdg Z7_jbPXmRwk0DmlFMa4q_0


 

16. 03. 2017 р

  16.03.2017 р у нашому закладі відбувся щорічний конкурс найкращих писанок до Великодня . Учні нашої школи дуже добре творчо попрацювали над цим завданням  і зуміли представити найкращі свої роботи, серед яких можа було побачити: писанки, експозиції, малюнки, вироби.Переможці конкурсу нагороджені грамотами.

 


 

17. 03. 2017 р.

  У  рамках заходів щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря в нашому закладі було проведено конкурс на кращого читця поезій Т.Шевченка. Дякуємо учасникам за участь.

20170317_141040 20170317_141050


День цивільного захисту

     У нашому закладі 20 квітня 2017 р. на хорошому рівні проходить День цивільного захисту.  В цей день учні зуміли  показати та застосувати свої знання та  практичні навички дій в умовах екстремальних ситуацій. Всі вихованці закладу за сигналом швидко та організовано  здійснили евакуацію зі шкільних приміщень, вишикувались на майданчику. Метою кожного вчителя було вивести всіх дітей цілими і неушкодженими.

mk6Sl6BoVTc

 

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search