4-A

 Визначні події 3-A класу


24.09.2014 р.

    У вересні було проведено спортивні змагання “Веселі старти”. Спритними, кмітливими, згуртованими показали себе учні 2-А класу, які вибороли перемогу в учнів 2-Б класу. Всі отримали масу позитивних емоцій.

DSCN2321 DSCN2323 DSCN2328 DSCN2330 DSCN2341 DSCN2363 DSCN2364


08.10.2014 р.

“Осіння композиція”

    У середу, 8 жовтня, відбувся конкурс осінніх композицій. Вітаємо учнів 2-А класу з перемогою:

  • Пехньо Артур – І місце;
  • Латуш Валерія – ІІ місце;
  • Лакатош Євгенія – ІІІ місце;
  • Матьовка Олександра – ІІІ місце.

SAM_2384 SAM_2386


 27.10.2014 р.

    У 2-А класі відбулася зустріч із медичним працівником – мамою учня Горипиненка Дениса – Гориненко Оксаною Олександрівною, яка провела бесіду на тему “Правила гігієни”.

DSCN3383 DSCN3389 DSCN3394


06.11.2014 р.

    В рамках місячника української мови учні із задоволенням випустили стінгазету “Мово наша калинова”. Так як ми повинні не тільки словом, а ще й на папері доводити, наскільки наша мова милозвучна і чарівна, які прекрасні поезії передають красу української мови.

DSCN3719


11.12.2014 р.

    Щороку учні приймають участь у конкурсі на кращу ялинкову прикрасу та композицію. Вітаємо Лакатош Євгенію – 1 місце.

1 2062


15.01.2015 р.

    “Допоможемо пташкам взимку!” Саме тому учні 2-А класу вирішили на шкільному подвір’ї влаштувати годівничку для птахів. Під час прогулянки не забувають підгодовувати пернатих друзів крихтами хліба, насінням, печивом. Адже негоже залишати пташок у безвиході навіть у таку сувору пору року.

DSCN3741 DSCN3707 DSCN3708 DSCN3739


29.01.2015 р.

    В рамках тижня толерантності, учні 2-А класу випустили стінгазету “Толерантність і я”. Судячи з кількості зацікавлених поглядів на газету, вона зачепила не лише дітей, а й дорослих. Прочитайте поради і світ поповниться ще однією толерантною особистістю!

    Людина завжди повинна залишатися Людиною: поважати себе та інших, бути чемною, чесною, порядною, терпеливою, милосердною, доброю…

DSCN3722 DSCN3716 DSCN3717


08.04.2015 р.

    Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Щороку у нашому закладі проводиться конкурс пасхальних композицій. Учні 2-А класу разом із батьками виготовили цікаві композиції. Вітаємо переможців!

1 місце – Пехньо Артур

2 місце – Бруженяк Назарій

3 місце – Матьовка Олександра

DSCN4387 DSCN4389


22.04.2015 р.

    Кожна людина повинна завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, знати історію свого народу, бо хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

    Тому учні 2-х класів підготували захист проекту на тему “Відомі люди Ужгорода”. Звичайно, розповісти про всіх відомих особистостей їм не вдалося, однак присутні багато цікавого довідалися про таких людей, які прославили наше місто, як Олександр Духнович, Августин Волошин, Гнат Рошкович, Адальберт  Ерделі, Йосип Бокшай, Гаврило Глюк, Шандор Петкі, Андрій Новак, Галина Малик, Йожеф Сабо та ін. На закінчення обов’язково згадали про відомого композитора та співака Степана Гігу, який написав гімн “Проліска”.

DSC_1159 DSC_1065 DSC_1072 DSC_1136 DSC_1154


1 вересня 2016 року

Нарешті 4 клас! За літом, звичайно, сумно, але так класно зустрітися зі старими друзями!

Наш навчальний рік розпочався з першого уроку за темою «Це – наше і це – твоє», під час якого ми дізналися багато цікавого про те, чим багата, чим знаменита на увесь світ наша Батьківщина. На уроці ми спілкувалися, дивилися та обговорювали відеоролики про «родзинки» України, співали пісні Тіни Кароль та Кузьми Скрябіна – вчилися бути справжніми українцями. 

3 4 1 2

Цього року у нас нова вчителька – Ірина Анатоліївна. Для кращого знайомства з нами вона запропонувала створити стіннівку «Наш 4-А» та оформити стіни класу фотографіями, які зображують пам’ятні події з життя класу. Ось, що в нас вийшло.

6 7 5


22 вересня 2016 року

У закладі проводився конкурс на кращу осінню композицію І хоча ми були не дуже активними, але і серед наших учнів журі визначило переможця. І місце посіла Качур Ларіна. Молодець, Ларінко! Ти – супер!


24 вересня 2016 року

         З нагоди Дня міста учні 4-А класу Русанюк Каміла і Голубець Вероніка у складі танцювального ансамблю «Пролісок» (кер. Наталія Змушко-Йовдій) взяли участь у концерті «Мелодії рідного міста». Дівчата, ви неперевершені!


27 вересня 2016 року

   Учні нашого класу з нетерпінням чекали щорічних спортивних змагань «Веселі старти». Ми старанно готувалися до них на уроках фізичної культури. Під час змагань команда нашого класу спочатку перемагала, але у двох останніх естафетах потерпіла поразку. І хоча наш клас посів почесне ІІ місце, проте ми не засмучуємося. Адже головне, що ми весело і з користю для здоров’я провели час.


13 жовтня 2016 року

   До Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни учні нашого класу переглянули та обговорили цікаві відеоролики «Історія українського козацтва» та «Національна гвардія України». Ми дізналися багато нового про побут, озброєння, традиції запорозьких козаків. А також зрозуміли, що національна гвардія України – це гордість та надійний захист нашої держави.


1-10 листопада 2016 року

  У закладі проходила декада української мови. Учні нашого класу приймали активну участь в різних класних і загальношкільних заходах. Вивчаючи на уроках читання літературну та культурну спадщину України, паралельно вивчали вклад рідного краю у цю спадщину: проводили пошукову роботу і готували повідомлення на тему «Легендарні дерева Закарпаття», збирали матеріал про походження назв міст та сіл рідного краю, який оформили у папку «У назвах міст і сіл слова», знайомилися з легендами про козаків, народні символи України та легендами рідного краю, створили стіннівку «Мови чиста криниця».

9 8


3 листопада 2016 року

Двоє учнів нашого класу – Рейпаші Маріель та Русин Денис взяли участь у загальношкільному конкурсі «Як би я був президентом України». Хоча вони не зайняли призових місць, але достойно представили свій клас і самих себе, як свідомих громадян держави, які вже зараз розуміють проблеми своєї країни і готові щось робити задля їх подолання. Маріелько та Денисик, ви найкращі!

10


8 листопада 2016 року

У школі пройшов І етап XVIIМіжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні нашого класу Рейпаші Марієль, Качур Ларіна, Русанюк Каміла та Товтин Неоніла теж випробували свої сили. Їм не вдалося зайняти призових місць, але дівчатка здобули певний досвід і зрозуміли, що рідну мову треба вивчати, любити і берегти.


9 листопада 2016 року

 Ой, як же важко дається нам каліграфічне письмо!

Але і серед нас знайшлася Міс Каліграфинка. Найкраще у нашому класі пише Голубець Вероніка. Молодець!


17-29 листопада 2016 року

 У «Проліску» предметні олімпіади! Цікаво випробувати себе, перевірити свої здібності. Завдання не з легких, але цього разу і в нашому класі є призери!

Вітаємо Рейпаші Марієль з ІІІ місцем в олімпіаді з англійської мови, Русанюк Камілу з ІІІ місцем в олімпіаді з природознавства та української мови та Бруженяка Назара з ІІІ місцем в олімпіаді з математики. Бажаємо ще кращих успіхів в подальшому навчанні!


14 грудня 2016 року

 Зима іде – свята веде! З нагоди новорічно різдвяних свят та Дня благодійності наші танцюристи – Голубець Вероніка та Русанюк Каміла – взяли участь у благодійному концерті «Подаруй дитині свято» підготовленому для вихованців дитячих будинків Закарпатської області, який пройшов у приміщенні Закарпатського обласного драматичного театру. Молодці дівчатка!


16 листопада 2016 року

Третій рік поспіль у нашій школі проводиться конкурс різдвяного печива та новорічних листівок. Журі відзначило роботу нашого однокласника Пехня Артура. Вітаємо! Дякуємо рідним, які допомогли йому гідно представити клас.


19 грудня 2016 року

Вже традиційною стала для «Проліска» щорічна  благодійна акція «За тата, за маму, за себе». До Дня Святого Миколая учні та вихованці закладу збирають речі, іграшки, продукти та солодощі для дітей з дитячого будинку сімейного типу «Нова родина». Ми також долучилися до благодійної справи, щоб і у діток, які не мають рідних батьків було справжнє свято Миколая.


 26 січня 2017 року

Свята минули, а Закарпатський обласний  державний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв зробив для учнів «Проліска» гарний зимовий подарунок. 26 січня ми побували на дивовижній виставі ««У полоні снігової королеви»».  

 2 1


Наші перерви

6 3 4 5


23 лютого 2017 року

23 лютого до нас у гості завітав ляльковий театр з виставою за твором Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня». Несподівана інтерпретація класичного твору була цікавою і повчальною. Всі були у захваті!

10 7 8 9


Лютий 2017 

Ще у листопаді 2016 року учні нашого класу взяли участь у Всеукраїнський предметній олімпіаді з логічного мислення,математики, англійської та української мов, яка проводилася за ініціативи львівського Інституту Розвитку Шкільної Освіти «Олімпус». Учні нашого класу показали непогані результати і були відзначені «Дипломами учасників».

Найкращі результати з математики та логічного мислення серед учнів 4-х класів закладу продемонструвала Русанюк Каміла. Камілочка, ти – РОЗУМНИЦЯ!

 11


 

10 березня 2017 року

10 березня ми вітали своїх матусь з Міжнародним жіночим днем. У подарунок для них юні актори нашого класу підготували інсценізацію української народної казки «Пан Коцький». 

 15 12 13 14


 

16 березня 2017 року

16 березня у закладі проходила традиційна виставка «Воскресни, писанко». Учні 4-А теж долучилися до цієї події. Вітаємо Голубець Вероніку з І місцем у номінації «Писанка-мотанка у поєднанні з квілінгом». 

 17 16


 

17 березня 2017 року

На початку березня у закладі традиційно проходить Шевченківська декада, під час якої ми тісно долучаємося до творчості Великого Кобзаря. Усі з нетерпінням чекають і старанно готуються до найголовнішої події декади – конкурсу на кращого читця поезій Т.Г. Шевченка. Честь нашого класу захищали Русанюк Каміла, Рейпаші Маріель та П’ятихатко Саміра. Вітаємо Рейпаші Маріель, яка виборола ІІ місце. Дівчатка, ви молодці! 

 20 18 19


 

Березень-квітень

         Життя у класі вирує. Розв’язуємо задачі, пишемо твори, розучуємо танці, створюємо шедеври мозаїчного мистецтва. 

35 21 22 23 24 25 26 27 28  30 31 32 33 3429


20 квітня 2017 року

         В закладі – День ЦЗ, який розпочався загальношкільною лінійкою. Протягом дня ми повторювали правила поведінки під час пожежі, стихійних лих та терористичних нападів, переглядали та обговорювали навчальні відеофільми. Після другого уроку відбулася навчальна евакуація, під час якої і учні, і вчителі продемонстрували свою організованість і зібраність. 

39 36 37 38


04 травня 2017 року

     У  нашому класі пройшла вікторина з англійської мови, під час якої ми змогли пригадати все, що вивчили протягом навчального року. Учасники двох команд виконували різноманітні завдання, підготовлені вчителем англійської мови Молнар Наталією Василівною.

15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

   За перебігом вікторини спостерігали вболівальники, які теж могли принести своїй команді додаткові бали, відповідаючи на запитання ведучої.

16

   Члени журі слідкували за роботою команд та підраховували зароблені бали. 

17 18

   Перемогу здобула команда «Bestfriends». Вітаємо! 

19

    Не слід засмучуватися і команді, що здобула почесне друге місце. Ви – молодці! Дуже гарно працювали! 

20


18 травня 2017 року

18 травня наш клас спробував себе у якості юних пожежників. Вчителька фізкультури Власюк Ірина Михайлівна підготувала і провела між 4-ми класами змагання, протягом яких гравці двох команд – «Пожежники бобри» (4-А) та «Рятівники» (4-Б)  виконували різноманітні завдання, брали участь у естафетах та конкурсах, які були підпорядковані одній меті: повторити правила протипожежної безпеки, удосконалити вміння правильно поводитися під час надзвичайних ситуацій, діяти злагоджено і чітко. І хоча команда «Бобрів» поступилася «Рятівникам» всього одним балом, ми цікаво і весело провели час.

20170518_134627 20170518_13463720170518_14010720170518_134705 20170518_13474320170518_13475620170518_13481420170518_13485720170518_13531920170518_13552920170518_13561620170518_13563320170518_14013220170518_140129


19 травня 2017 року

Навчальна екскурсія “Замки Закарпаття”

20170519_092512 20170519_092954 20170519_093347 20170519_09335220170519_105827 20170519_105909 20170519_105925 20170519_11043320170519_111026 20170519_110457 20170519_110702 20170519_11100120170519_112356 20170519_111102 20170519_11205620170519_113234 20170519_113431 20170519_11343620170519_114900 20170519_115436

20170519_11361020170519_11570320170519_135826image-0-02-05-0ad0b2a8903be43ee8a38b84cf755ebf01c3d0b7b8bb836e06a2255b0dce921b-V20170519_12031420170519_135749image-0-02-05-6bad7ea5206890df7bc634bedf1514498f386dd79fd2981218255fb9edac6514-V20170519_141933


 

Ласкаво просимо на наш сайт!

snvk.prolisok@gmail.com

Search